ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Lee Hyun-Sik

Forma numarası
17
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

12Maç7 kez ilk 11
508Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.31
Gol + asist0
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 14 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0G18.04.26 · Seoul 0 - 1 Daejeon Citizen FC · Puan 6.07.1G26.04.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 4 Daejeon Citizen FC · Puan 7.17.0M09.05.26 · Daejeon Citizen FC 0 - 2 Pohang Steelers · Puan 7.06.0M16.05.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 2 Seoul · Puan 6.05.9B12.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · Puan 5.9–B21.07.26 · Jeonbuk Motors 0 - 0 Daejeon Citizen FC5.5M25.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · Puan 5.56.7G05.09.26 · Bucheon FC 1995 0 - 5 Daejeon Citizen FC · Puan 6.7–B20.09.26 · Incheon United FC 1 - 1 Daejeon Citizen FC–G24.10.26 · Gimcheon Sangmu FC 1 - 2 Daejeon Citizen FC

Reyting trendiReytingli son 11 maç

Reyting trendi: Suwon FC 6.3, Daegu FC 6.0, Gimcheon Sangmu FC 7.4, Pohang Steelers 6.5, Seoul 6.0, Ulsan Hyundai FC 7.1, Pohang Steelers 7.0, Seoul 6.0, Jeju United FC 5.9, Gimcheon Sangmu FC 5.5, Bucheon FC 1995 6.7ort. 6.4014.04.24 · Suwon FC 1 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.318.07.25 · Daegu FC 2 - 3 Gimcheon Sangmu FC · 6.014.03.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 7.404.04.26 · Pohang Steelers 1 - 0 Daejeon Citizen FC · 6.518.04.26 · Seoul 0 - 1 Daejeon Citizen FC · 6.026.04.26 · Ulsan Hyundai FC 1 - 4 Daejeon Citizen FC · 7.109.05.26 · Daejeon Citizen FC 0 - 2 Pohang Steelers · 7.016.05.26 · Daejeon Citizen FC 1 - 2 Seoul · 6.012.07.26 · Jeju United FC 0 - 0 Daejeon Citizen FC · 5.925.07.26 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 2 Daejeon Citizen FC · 5.505.09.26 · Bucheon FC 1995 0 - 5 Daejeon Citizen FC · 6.76.77.4

90 dakika başına profil12 maç · 508 dk

90 dakika başına profil: Çalım 0.81, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 2.83, Aldırdığı faul 3.91Çalım: 0.81Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 2.83Aldırdığı faul: 3.91Çalım0.81Pas isabeti83%Kazanılan ikili54%Top kazanma2.83Aldırdığı faul3.91
90 dakika başına profil
Çalım0.81
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma2.83
Aldırdığı faul3.91
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 14 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 14 maç, Maç başına dakika 4414.04.24 · İlk 11: 90'18.07.25 · Sonradan: 18'14.03.26 · Sonradan: 26'04.04.26 · İlk 11: 78'18.04.26 · Sonradan: 45'26.04.26 · Sonradan: 45'09.05.26 · İlk 11: 84'16.05.26 · İlk 11: 74'12.07.26 · Sonradan: 20'21.07.26 · Sonradan: 9'25.07.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 29'20.09.26 · İlk 11: 1'24.10.26 · İlk 11: 7'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 508 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)
  • Başarılı çalım3 / 7

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti83%266 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme13 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele37 / 69
  • Aldırdığı faul1290 dk’da 3.91

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Daejeon Citizen FC120150820
2025K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC1001800
2024K - Lig 1Daejeon Citizen FC1009000
Toplam140161620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım