ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Lee Chang-Min

Forma numarası
8
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

5Maç5 kez ilk 11
272Dakika
0Gol
2Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.87
Gol + asist2
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.25

Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3M14.09.25 · FC Anyang 2 - 1 Jeju United FC · Puan 7.36.7M21.09.25 · Pohang Steelers 1 - 0 Jeju United FC · Puan 6.75.3M28.09.25 · Jeju United FC 3 - 4 Suwon FC · Puan 5.37.6G25.10.25 · Suwon FC 1 - 2 Jeju United FC · Puan 7.66.7M08.11.25 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · Puan 6.77.8G18.07.26 · Jeju United FC 2 - 1 Pohang Steelers · Puan 7.87.9B21.07.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gangwon FC · Puan 7.9–M10.10.26 · Seoul 2 - 1 Jeju United FC6.2M18.10.26 · Jeonbuk Motors 3 - 2 Jeju United FC · Puan 6.26.3M24.10.26 · Incheon United FC 3 - 1 Jeju United FC · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Gimcheon Sangmu FC 6.4, Ulsan Hyundai FC 7.4, Gangwon FC 6.5, FC Anyang 7.3, Pohang Steelers 6.7, Suwon FC 5.3, Suwon FC 7.6, FC Anyang 6.7, Pohang Steelers 7.8, Gangwon FC 7.9, Jeonbuk Motors 6.2, Incheon United FC 6.3ort. 6.8426.07.25 · Gimcheon Sangmu FC 3 - 1 Jeju United FC · 6.409.08.25 · Ulsan Hyundai FC 1 - 0 Jeju United FC · 7.415.08.25 · Jeju United FC 0 - 0 Gangwon FC · 6.514.09.25 · FC Anyang 2 - 1 Jeju United FC · 7.321.09.25 · Pohang Steelers 1 - 0 Jeju United FC · 6.728.09.25 · Jeju United FC 3 - 4 Suwon FC · 5.325.10.25 · Suwon FC 1 - 2 Jeju United FC · 7.608.11.25 · Jeju United FC 1 - 2 FC Anyang · 6.718.07.26 · Jeju United FC 2 - 1 Pohang Steelers · 7.821.07.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gangwon FC · 7.918.10.26 · Jeonbuk Motors 3 - 2 Jeju United FC · 6.224.10.26 · Incheon United FC 3 - 1 Jeju United FC · 6.36.37.9

90 dakika başına profil6 maç · 362 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.24, Kilit pas 1.74, Çalım 0.00, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 29%, Top kazanma 2.73, Aldırdığı faul 0.33Şut: 1.24Kilit pas: 1.74Çalım: 0.00Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 29%Top kazanma: 2.73Aldırdığı faul: 0.33Şut1.24Kilit pas1.74Çalım0.00Pas isabeti84%Kazanılan ikili29%Top kazanma2.73Aldırdığı faul0.33
90 dakika başına profil
Şut1.24
Kilit pas1.74
Çalım0.00
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili29%
Top kazanma2.73
Aldırdığı faul0.33
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 22025 · Gol: 12025 · Asist: 22026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 18 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 18 maç, Maç başına dakika 7211.05.25 · İlk 11: 68'14.06.25 · İlk 11: 90'21.06.25 · Sonradan: 45'19.07.25 · İlk 11: 76'23.07.25 · İlk 11: 89'26.07.25 · İlk 11: 45'09.08.25 · İlk 11: 90'15.08.25 · İlk 11: 82'14.09.25 · İlk 11: 90'21.09.25 · İlk 11: 90'28.09.25 · İlk 11: 86'25.10.25 · İlk 11: 90'08.11.25 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 45'21.07.26 · İlk 11: 73'10.10.26 · İlk 11: 7'18.10.26 · İlk 11: 62'24.10.26 · İlk 11: 85'

Ayrıntılı istatistikler6 maç · 362 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (2)90 dk’da 1.24
  • Başarılı çalım0 / 1

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.74
  • Pas isabeti84%243 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme5 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele7 / 24
  • Aldırdığı faul190 dk’da 0.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Jeju United FC50227200
2025K - Lig 1Jeju United FC13121.03131
Toplam18141.30331

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım