FC Parma Calcio 1913Defans
Lautaro Valenti
- Forma numarası
- 5
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Coppa Italia · Serie A
2Maç1 kez ilk 11
135Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.17
Gol + asist0
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.4B27.02.26 · FC Parma Calcio 1913 1 - 1 Cagliari · Puan 6.46.0M13.03.26 · Torino 4 - 1 FC Parma Calcio 1913 · Puan 6.05.6M21.03.26 · FC Parma Calcio 1913 0 - 2 US Cremonese · Puan 5.66.3B04.04.26 · Lazio 1 - 1 FC Parma Calcio 1913 · Puan 6.36.6B12.04.26 · FC Parma Calcio 1913 1 - 1 SSC Napoli · Puan 6.66.4M10.05.26 · FC Parma Calcio 1913 2 - 3 AS Roma · Puan 6.46.2M17.05.26 · Como 1 - 0 FC Parma Calcio 1913 · Puan 6.26.1G24.05.26 · FC Parma Calcio 1913 1 - 0 Sassuolo · Puan 6.15.9M01.09.26 · FC Parma Calcio 1913 0 - 2 US Cremonese · Puan 5.96.2B06.09.26 · FC Parma Calcio 1913 1 - 1 AC Monza · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.889 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.16 |
| Kilit pas | 1.27 |
| Çalım | 1.14 |
| Pas isabeti | 80% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 3.82 |
| Aldırdığı faul | 1.58 |
Son maçları
- Serie AFC Parma Calcio 19131AC Monza145' Sonradan6.2
- Coppa ItaliaFC Parma Calcio 19130US Cremonese2Sarı kart 190' İlk 115.9
- Serie AFC Parma Calcio 19131Sassuolo0Sarı kart 161' İlk 116.1
- Serie AComo1FC Parma Calcio 1913090' İlk 116.2
- Serie AFC Parma Calcio 19132AS Roma390' İlk 116.4
- Serie AFC Parma Calcio 19131SSC Napoli190' İlk 116.6
- Serie ALazio1FC Parma Calcio 1913190' İlk 116.3
- Serie AFC Parma Calcio 19130US Cremonese2Sarı kart 190' İlk 115.6
- Serie ATorino4FC Parma Calcio 1913128' Sonradan6.0
- Serie AFC Parma Calcio 19131Cagliari1Sarı kart 190' İlk 116.4
- Serie AAC Milan0FC Parma Calcio 1913190' İlk 117.1
- Serie AFC Parma Calcio 19132Hellas Verona1Sarı kart 145' İlk 116.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.889 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 1.16
- Başarılı çalım8 / 13
Pas
- Kilit pas790 dk’da 1.27
- Pas isabeti80%1.057 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme43 · 22
- Kazanılan ikili mücadele106 / 173
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.58
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Coppa ItaliaFC Parma Calcio 1913 | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 |
| Serie AFC Parma Calcio 1913 | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| 2025 | Coppa ItaliaFC Parma Calcio 1913 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 |
| Serie AFC Parma Calcio 1913 | 27 | 0 | 0 | 2.251 | 7 | 0 | |
| 2024 | Serie AFC Parma Calcio 1913 | 20 | 1 | 0 | 1.557 | 6 | 1 |
| Toplam | 50 | 1 | 0 | 4.033 | 14 | 1 | |
Kulüpler
- FC Parma Calcio 1913Şu an#5
