Paderborn 07Orta saha
Laurin Ulrich
- Forma numarası
- 28
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga
9Maç8 kez ilk 11
629Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G09.05.26 · Holstein Kiel 1 - 3 Magdeburg · Puan 7.16.0B29.08.26 · 1. FSV Mainz 05 0 - 0 Paderborn 07 · Puan 6.06.0B29.08.26 · 1. FSV Mainz 05 0 - 0 Paderborn 07 · Puan 6.06.8M05.09.26 · Paderborn 07 0 - 1 Freiburg · Puan 6.86.8M12.09.26 · Borussia Dortmund 3 - 0 Paderborn 07 · Puan 6.87.4G20.09.26 · Paderborn 07 3 - 1 TSG 1899 Hoffenheim · Puan 7.46.7M10.10.26 · Paderborn 07 0 - 2 VfB Stuttgart · Puan 6.76.2B17.10.26 · Werder Bremen 2 - 2 Paderborn 07 · Puan 6.26.2G24.10.26 · Paderborn 07 1 - 0 Hamburg SV · Puan 6.25.7B31.10.26 · Borussia Monchengladbach 0 - 0 Paderborn 07 · Puan 5.7
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil30 maç · 2.441 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.55 |
| Kilit pas | 2.38 |
| Çalım | 1.71 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 49% |
| Top kazanma | 3.46 |
| Aldırdığı faul | 2.36 |
Son maçları
- BundesligaBorussia Monchengladbach0Paderborn 070Sarı kart 122' Sonradan5.7
- BundesligaPaderborn 071Hamburg SV070' İlk 116.2
- BundesligaWerder Bremen2Paderborn 07266' İlk 116.2
- BundesligaPaderborn 070VfB Stuttgart280' İlk 116.7
- BundesligaPaderborn 073TSG 1899 Hoffenheim190' İlk 117.4
- BundesligaBorussia Dortmund3Paderborn 070Sarı kart 177' İlk 116.8
- BundesligaPaderborn 070Freiburg174' İlk 116.8
- Bundesliga1. FSV Mainz 050Paderborn 07075' İlk 116.0
- Bundesliga1. FSV Mainz 050Paderborn 07075' İlk 116.0
- 2.BundesligaHolstein Kiel1Magdeburg390' İlk 117.1
- 2.BundesligaMagdeburg1Hertha0Gol 182' İlk 117.4
- 2.Bundesliga1. FC Nürnberg1Magdeburg090' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler30 maç · 2.441 dk
Hücum
- Şut (isabetli)25 (11)90 dk’da 1.55
- Başarılı çalım26 / 57
Pas
- Kilit pas4390 dk’da 2.38
- Pas isabeti81%824 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme52 · 19
- Kazanılan ikili mücadele156 / 320
- Aldırdığı faul6490 dk’da 2.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | BundesligaPaderborn 07 | 9 | 0 | 0 | 629 | 2 | 0 |
| 2025 | 2.BundesligaMagdeburg | 33 | 3 | 3 | 2.682 | 3 | 0 |
| DFB PokalMagdeburg | 3 | 0 | 0 | 109 | 0 | 0 | |
| 2024 | 2.BundesligaSSV Ulm 1846 | 5 | 0 | 0 | 78 | 1 | 0 |
| 3. LigaVfB Stuttgart II | 11 | 2 | 3 | 990 | 0 | 0 | |
| Toplam | 61 | 5 | 6 | 4.488 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Paderborn 07Şu an#28
- VfB Stuttgart IIŞu an#10
- SSV Ulm 1846Şu an#20
- MagdeburgŞu an#8
