ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
ScotlandForvet

L. Shankland

Uyruk
Scotland
Yaş
31
Forma numarası
19
Doğum yeri
Glasgow
Tam adı
Lawrence Shankland
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026İskoç Premiership · UEFA Konferans Ligi · World Cup

9Maç7 kez ilk 11
611Dakika
3Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist4
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.51

Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3M16.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · Puan 7.36.8G14.06.26 · Haiti 0 - 1 Scotland · Puan 6.86.6M25.06.26 · Scotland 0 - 3 Brazil · Puan 6.65.7B31.07.26 · Dundee United 1 - 1 Glasgow Rangers · Puan 5.77.3M09.08.26 · Glasgow Rangers 1 - 2 Hibernian Edinburgh FC · Puan 7.3–G20.08.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 FK Jablonec5.2M27.08.26 · FK Jablonec 1 - 0 Glasgow Rangers · Puan 5.26.3G30.08.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Glasgow Rangers · Puan 6.39.3G02.09.26 · Falkirk FC 1 - 2 Glasgow Rangers · Puan 9.3–G05.09.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 FC Motherwell

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Hibernian Edinburgh FC 6.7, Glasgow Rangers 7.1, FC Motherwell 6.9, Falkirk FC 6.5, Celtic FC 7.3, Haiti 6.8, Brazil 6.6, Dundee United 5.7, Hibernian Edinburgh FC 7.3, FK Jablonec 5.2, FC Aberdeen 6.3, Falkirk FC 9.3ort. 6.8126.04.26 · Hibernian Edinburgh FC 1 - 2 Hearts of Midlothian FC · 6.704.05.26 · Hearts of Midlothian FC 2 - 1 Glasgow Rangers · 7.109.05.26 · FC Motherwell 1 - 1 Hearts of Midlothian FC · 6.913.05.26 · Hearts of Midlothian FC 3 - 0 Falkirk FC · 6.516.05.26 · Celtic FC 3 - 1 Hearts of Midlothian FC · 7.314.06.26 · Haiti 0 - 1 Scotland · 6.825.06.26 · Scotland 0 - 3 Brazil · 6.631.07.26 · Dundee United 1 - 1 Glasgow Rangers · 5.709.08.26 · Glasgow Rangers 1 - 2 Hibernian Edinburgh FC · 7.327.08.26 · FK Jablonec 1 - 0 Glasgow Rangers · 5.230.08.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Glasgow Rangers · 6.302.09.26 · Falkirk FC 1 - 2 Glasgow Rangers · 9.39.3

90 dakika başına profil29 maç · 2.160 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.59, Kilit pas 2.15, Çalım 1.02, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 34%, Top kazanma 1.97, Aldırdığı faul 1.30Şut: 2.59Kilit pas: 2.15Çalım: 1.02Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 34%Top kazanma: 1.97Aldırdığı faul: 1.30Şut2.59Kilit pas2.15Çalım1.02Pas isabeti71%Kazanılan ikili34%Top kazanma1.97Aldırdığı faul1.30
90 dakika başına profil
Şut2.59
Kilit pas2.15
Çalım1.02
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili34%
Top kazanma1.97
Aldırdığı faul1.30
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • İskoç PremiershipGlasgow Rangers1FC Motherwell08' İlk 11
  • İskoç PremiershipFalkirk FC1Glasgow Rangers22Gol 289' İlk 119.3
  • İskoç PremiershipFC Aberdeen0Glasgow Rangers1Gol 186' İlk 116.3
  • UEFA Konferans LigiFK Jablonec1Glasgow Rangers0Sarı kart 175' Sonradan5.2
  • UEFA Konferans LigiGlasgow Rangers1FK Jablonec01' Sonradan
  • İskoç PremiershipGlasgow Rangers1Hibernian Edinburgh FC290' İlk 117.3
  • İskoç PremiershipDundee United1Glasgow Rangers190' İlk 115.7
  • World CupScotland0Brazil389' İlk 116.6
  • World CupHaiti0Scotland183' İlk 116.8
  • İskoç PremiershipCeltic FC3Hearts of Midlothian FC1Gol 1Sarı kart 190' İlk 117.3
  • İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC3Falkirk FC090' İlk 116.5
  • İskoç PremiershipFC Motherwell1Hearts of Midlothian FC1Gol 190' İlk 116.9

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2020: Gol 1, Asist 0; 2024: Gol 33, Asist 13; 2025: Gol 16, Asist 3; 2026: Gol 3, Asist 02020 · Gol: 12024 · Gol: 332024 · Asist: 132025 · Gol: 162025 · Asist: 32026 · Gol: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7603.01.26 · İlk 11: 90'11.01.26 · İlk 11: 70'14.01.26 · İlk 11: 74'21.03.26 · Sonradan: 36'05.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'26.04.26 · İlk 11: 90'04.05.26 · İlk 11: 89'09.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'14.06.26 · İlk 11: 83'25.06.26 · İlk 11: 89'31.07.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'20.08.26 · Sonradan: 1'27.08.26 · Sonradan: 75'30.08.26 · İlk 11: 86'02.09.26 · İlk 11: 89'05.09.26 · İlk 11: 8'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 2.160 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)59 (33)90 dk’da 2.59
  • Başarılı çalım7 / 27

Pas

  • Kilit pas3190 dk’da 2.15
  • Pas isabeti71%623 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 4
  • Kazanılan ikili mücadele78 / 231
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.30

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026İskoç PremiershipGlasgow Rangers53036300
UEFA Konferans LigiGlasgow Rangers2007610
World CupScotland20017200
2025İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC291632.49540
2024Euro ChampionshipScotland3002300
İskoç FA KupasıHearts of Midlothian FC372443.03850
İskoç PremiershipHearts of Midlothian FC32882.57370
UEFA Konferans LigiHearts of Midlothian FC60154010
UEFA Uluslar LigiScotland2004300
World Cup - Qualification EuropeScotland2103400
2020Euro ChampionshipScotland31018200
Toplam12353169.539180

Kulüpler

Hakkında

L. Shankland, Scotland formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 10 Ağu 1995, Glasgow (31 yaşında). Uyruğu: Scotland. 2026 sezonunda 9 maçta 611 dakika oynadı; 3 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım