FC Ingolstadt 04Defans
L. Rosenlöcher
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20263. Liga
7Maç6 kez ilk 11
548Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.78
Gol + asist2
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.26
Sayılar arşivimizdeki 45 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M08.04.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 Viktoria Koln · Puan 6.05.8G25.04.26 · TSG 1899 Hoffenheim II 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Puan 5.87.6M03.05.26 · FC Ingolstadt 04 3 - 5 Erzgebirge Aue · Puan 7.6–B08.08.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 2 FC Wurzburger Kickers6.9M16.09.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 2 TSG 1899 Hoffenheim II · Puan 6.96.5M11.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 4 Wehen Wiesbaden · Puan 6.58.1G14.10.26 · SV Waldhof Mannheim 0 - 3 FC Ingolstadt 04 · Puan 8.17.5G17.10.26 · FC Ingolstadt 04 1 - 0 Rot Weiss Essen · Puan 7.56.7G24.10.26 · FC Ingolstadt 04 2 - 1 MSV Duisburg · Puan 6.75.9B31.10.26 · TSV Havelse 1 - 1 FC Ingolstadt 04 · Puan 5.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil23 maç · 1.708 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.93 |
| Kilit pas | 1.76 |
| Çalım | 0.74 |
| Pas isabeti | 74% |
| Kazanılan ikili | 38% |
| Top kazanma | 2.27 |
| Aldırdığı faul | 1.11 |
Son maçları
- 3. LigaTSV Havelse1FC Ingolstadt 04190' İlk 115.9
- 3. LigaFC Ingolstadt 042MSV Duisburg190' İlk 116.7
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Rot Weiss Essen090' İlk 117.5
- 3. LigaSV Waldhof Mannheim0FC Ingolstadt 043AAsist 190' İlk 118.1
- 3. LigaFC Ingolstadt 042Wehen Wiesbaden490' İlk 116.5
- 3. LigaFC Ingolstadt 041TSG 1899 Hoffenheim II290' İlk 116.9
- 3. LigaFC Ingolstadt 042FC Wurzburger Kickers28' Sonradan
- 3. LigaFC Ingolstadt 043Erzgebirge Aue5AAsist 190' İlk 117.6
- 3. LigaTSG 1899 Hoffenheim II0FC Ingolstadt 04317' Sonradan5.8
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Viktoria Koln245' İlk 116.0
- 3. Liga1.FC Saarbrucken1FC Ingolstadt 04046' İlk 116.2
- 3. LigaFC Ingolstadt 041Alemannia Aachen279' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler23 maç · 1.708 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 0.93
- Başarılı çalım14 / 19
Pas
- Kilit pas1890 dk’da 1.76
- Pas isabeti74%569 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme10 · 33
- Kazanılan ikili mücadele102 / 265
- Aldırdığı faul2190 dk’da 1.11
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 7 | 0 | 1 | 548 | 0 | 0 |
| 2025 | 3. LigaFC Ingolstadt 04 | 22 | 0 | 2 | 1.673 | 4 | 0 |
| 2024 | 3. LigaErzgebirge Aue | 16 | 0 | 2 | 1.276 | 2 | 0 |
| Toplam | 45 | 0 | 5 | 3.497 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- FC Ingolstadt 04Şu an#19
- Erzgebirge AueŞu an#29
