SK Sigma OlomoucDefans
Louis Lurvink
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20261. Liga
12Maç12 kez ilk 11
1.030Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.95
Gol + asist1
Maç başına dakika85
90 dakikada gol + asist0.11
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.8G09.08.26 · SK Artis Brno 1 - 2 SK Sigma Olomouc · Puan 6.88.8G15.08.26 · 1. FC Slovacko 1 - 2 SK Sigma Olomouc · Puan 8.86.9G23.08.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 1 FK Pardubice · Puan 6.97.2M29.08.26 · FC Baník Ostrava 1 - 0 SK Sigma Olomouc · Puan 7.27.4G05.09.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 0 Bohemians 1905 · Puan 7.47.3G13.09.26 · FC Viktoria Plzen 2 - 3 SK Sigma Olomouc · Puan 7.36.8M20.09.26 · SK Sigma Olomouc 0 - 3 AC Sparta Prag · Puan 6.84.8B11.10.26 · FK Teplice 1 - 1 SK Sigma Olomouc · Puan 4.86.6B24.10.26 · FC Zlin 1 - 1 SK Sigma Olomouc · Puan 6.66.9G31.10.26 · SK Sigma Olomouc 3 - 0 Zbrojovka Brno · Puan 6.9
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil26 maç · 2.184 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.11 |
| Kilit pas | 0.80 |
| Çalım | 0.72 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.11 |
| Aldırdığı faul | 1.63 |
Son maçları
- 1. LigaSK Sigma Olomouc3Zbrojovka Brno090' İlk 116.9
- 1. LigaFC Zlin1SK Sigma Olomouc190' İlk 116.6
- 1. LigaFK Teplice1SK Sigma Olomouc1Kırmızı kart 140' İlk 114.8
- 1. LigaSK Sigma Olomouc0AC Sparta Prag390' İlk 116.8
- 1. LigaFC Viktoria Plzen2SK Sigma Olomouc390' İlk 117.3
- 1. LigaSK Sigma Olomouc3Bohemians 1905090' İlk 117.4
- 1. LigaFC Baník Ostrava1SK Sigma Olomouc090' İlk 117.2
- 1. LigaSK Sigma Olomouc3FK Pardubice1Sarı kart 190' İlk 116.9
- 1. Liga1. FC Slovacko1SK Sigma Olomouc2Gol 190' İlk 118.8
- 1. LigaSK Artis Brno1SK Sigma Olomouc290' İlk 116.8
- 1. LigaSK Sigma Olomouc2FK Mlada Boleslav290' İlk 116.6
- 1. LigaFK Jablonec2SK Sigma Olomouc1Gol 190' İlk 117.5
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler26 maç · 2.184 dk
Hücum
- Şut (isabetli)18 (11)90 dk’da 1.11
- Başarılı çalım5 / 8
Pas
- Kilit pas790 dk’da 0.80
- Pas isabeti87%1.176 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme50 · 40
- Kazanılan ikili mücadele141 / 249
- Aldırdığı faul2490 dk’da 1.63
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 1. LigaSK Sigma Olomouc | 12 | 2 | 0 | 1.030 | 1 | 1 |
| 2025 | 1. LigaSK Sigma Olomouc | 11 | 3 | 0 | 886 | 2 | 1 |
| 1. LigaFK Pardubice | 15 | 1 | 0 | 1.348 | 4 | 1 | |
| 2024 | 1. LigaFK Pardubice | 26 | 1 | 0 | 2.284 | 8 | 0 |
| Toplam | 64 | 7 | 0 | 5.548 | 15 | 3 | |
Kulüpler
- SK Sigma OlomoucŞu an#3
- FK PardubiceŞu an#3
