ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kushibiki Kazuki

Forma numarası
25
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026J1 Ligi

8Maç4 kez ilk 11
402Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 8 maç
Ortalama puan6.27
Gol + asist0
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 8 maçtan.

FormSon 8 maçın puanı ve sonucu

–G21.02.26 · Nagoya Grampus Eight 1 - 3 V-Varen Nagasaki6.3G28.02.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Cerezo Osaka · Puan 6.37.6G15.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Avispa Fukuoka · Puan 7.66.2M18.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Kyoto Sanga FC · Puan 6.26.0G06.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 1 Fagiano Okayama FC · Puan 6.05.9M09.05.26 · Cerezo Osaka 3 - 2 V-Varen Nagasaki · Puan 5.95.7B17.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Vissel Kobe · Puan 5.76.2M23.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 7 maç

Reyting trendi: Cerezo Osaka 6.3, Avispa Fukuoka 7.6, Kyoto Sanga FC 6.2, Fagiano Okayama FC 6.0, Cerezo Osaka 5.9, Vissel Kobe 5.7, Kyoto Sanga FC 6.2ort. 6.2728.02.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Cerezo Osaka · 6.315.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 0 Avispa Fukuoka · 7.618.03.26 · V-Varen Nagasaki 1 - 2 Kyoto Sanga FC · 6.206.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 1 Fagiano Okayama FC · 6.009.05.26 · Cerezo Osaka 3 - 2 V-Varen Nagasaki · 5.917.05.26 · V-Varen Nagasaki 2 - 2 Vissel Kobe · 5.723.05.26 · Kyoto Sanga FC 1 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.26.27.6

Son maçları

  • J1 LigiKyoto Sanga FC1V-Varen Nagasaki090' İlk 116.2
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki2Vissel Kobe281' İlk 115.7
  • J1 LigiCerezo Osaka3V-Varen Nagasaki228' Sonradan5.9
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki2Fagiano Okayama FC118' Sonradan6.0
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Kyoto Sanga FC267' İlk 116.2
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Avispa Fukuoka090' İlk 117.6
  • J1 LigiV-Varen Nagasaki1Cerezo Osaka015' Sonradan6.3
  • J1 LigiNagoya Grampus Eight1V-Varen Nagasaki313' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 8 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 8 maç, Maç başına dakika 5021.02.26 · Sonradan: 13'28.02.26 · Sonradan: 15'15.03.26 · İlk 11: 90'18.03.26 · İlk 11: 67'06.05.26 · Sonradan: 18'09.05.26 · Sonradan: 28'17.05.26 · İlk 11: 81'23.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler8 maç · 402 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (1)

Pas

  • Pas isabeti76%147 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele20 / 38

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026J1 LigiV-Varen Nagasaki80040200
Toplam80040200

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım