ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
FC ZlinOrta saha

Kristers Penkevics

Forma numarası
5
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 20261. Liga

2Maç2 kez ilk 11
20Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.15
Gol + asist0
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 12 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M04.04.26 · FC Zlin 0 - 3 FK Jablonec · Puan 5.86.4M11.04.26 · Bohemians 1905 2 - 1 FC Zlin · Puan 6.46.3G18.04.26 · FC Zlin 3 - 2 FK Teplice · Puan 6.36.1G02.05.26 · FC Zlin 2 - 1 FK Dukla Praha · Puan 6.16.1B09.05.26 · FK Mlada Boleslav 1 - 1 FC Zlin · Puan 6.16.3M12.05.26 · FC Zlin 2 - 4 FK Teplice · Puan 6.35.6M16.05.26 · FC Baník Ostrava 2 - 0 FC Zlin · Puan 5.66.6G23.05.26 · FC Zlin 1 - 0 1. FC Slovacko · Puan 6.6–M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové–M13.09.26 · FC Zlin 1 - 2 FC Hradec Králové

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: FK Jablonec 5.8, Bohemians 1905 6.4, FK Teplice 6.3, FK Dukla Praha 6.1, FK Mlada Boleslav 6.1, FK Teplice 6.3, FC Baník Ostrava 5.6, 1. FC Slovacko 6.6ort. 6.1504.04.26 · FC Zlin 0 - 3 FK Jablonec · 5.811.04.26 · Bohemians 1905 2 - 1 FC Zlin · 6.418.04.26 · FC Zlin 3 - 2 FK Teplice · 6.302.05.26 · FC Zlin 2 - 1 FK Dukla Praha · 6.109.05.26 · FK Mlada Boleslav 1 - 1 FC Zlin · 6.112.05.26 · FC Zlin 2 - 4 FK Teplice · 6.316.05.26 · FC Baník Ostrava 2 - 0 FC Zlin · 5.623.05.26 · FC Zlin 1 - 0 1. FC Slovacko · 6.66.6

Son maçları

  • 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové210' İlk 11
  • 1. LigaFC Zlin1FC Hradec Králové210' İlk 11
  • 1. LigaFC Zlin11. FC Slovacko045' Sonradan6.6
  • 1. LigaFC Baník Ostrava2FC Zlin074' İlk 115.6
  • 1. LigaFC Zlin2FK Teplice465' İlk 116.3
  • 1. LigaFK Mlada Boleslav1FC Zlin145' İlk 116.1
  • 1. LigaFC Zlin2FK Dukla Praha120' Sonradan6.1
  • 1. LigaFC Zlin3FK Teplice229' Sonradan6.3
  • 1. LigaBohemians 19052FC Zlin185' İlk 116.4
  • 1. LigaFC Zlin0FK Jablonec3Sarı kart 132' Sonradan5.8
  • 1. LigaFC Zlin1SK Slavia Prague39' Sonradan
  • World Cup - Qualification EuropeSerbia2Letonya112' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 12 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 12 maç, Maç başına dakika 3616.11.25 · Sonradan: 12'14.03.26 · Sonradan: 9'04.04.26 · Sonradan: 32'11.04.26 · İlk 11: 85'18.04.26 · Sonradan: 29'02.05.26 · Sonradan: 20'09.05.26 · İlk 11: 45'12.05.26 · İlk 11: 65'16.05.26 · İlk 11: 74'23.05.26 · Sonradan: 45'13.09.26 · İlk 11: 10'13.09.26 · İlk 11: 10'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 436 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas2
  • Pas isabeti68%106 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele18 / 30
  • Aldırdığı faul6

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
20261. LigaFC Zlin2002000
20251. LigaFC Zlin90040410
2024World Cup - Qualification EuropeLetonya1001200
Toplam120043610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım