Glasgow RangersDefans
Kosta Nedeljkovic
- Forma numarası
- 18
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026İskoç Premiership · UEFA Konferans Ligi · UEFA Uluslar Ligi
8Maç4 kez ilk 11
410Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.10
Gol + asist0
Maç başına dakika56
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.9M12.12.25 · 1. FC Union Berlin 3 - 1 RB Leipzig · Puan 5.95.4M20.12.25 · RB Leipzig 1 - 3 Bayer Leverkusen · Puan 5.4–G20.08.26 · Glasgow Rangers 1 - 0 FK Jablonec6.5M27.08.26 · FK Jablonec 1 - 0 Glasgow Rangers · Puan 6.56.2G30.08.26 · FC Aberdeen 0 - 1 Glasgow Rangers · Puan 6.26.0G02.09.26 · Falkirk FC 1 - 2 Glasgow Rangers · Puan 6.05.8M27.09.26 · Serbia 1 - 2 Netherlands · Puan 5.86.5M01.10.26 · Germany 2 - 0 Serbia · Puan 6.56.5M04.10.26 · Netherlands 2 - 1 Serbia · Puan 6.56.1G10.10.26 · Glasgow Rangers 3 - 1 FC Kilmarnock · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil12 maç · 696 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.53 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 2.88 |
| Aldırdığı faul | 1.88 |
Son maçları
- İskoç PremiershipGlasgow Rangers3FC Kilmarnock1Sarı kart 145' Sonradan6.1
- UEFA Uluslar LigiNetherlands2Serbia190' İlk 116.5
- UEFA Uluslar LigiGermany2Serbia090' İlk 116.5
- UEFA Uluslar LigiSerbia1Netherlands259' İlk 115.8
- İskoç PremiershipFalkirk FC1Glasgow Rangers259' İlk 116.0
- İskoç PremiershipFC Aberdeen0Glasgow Rangers118' Sonradan6.2
- UEFA Konferans LigiFK Jablonec1Glasgow Rangers041' Sonradan6.5
- UEFA Konferans LigiGlasgow Rangers1FK Jablonec08' Sonradan
- BundesligaRB Leipzig1Bayer Leverkusen370' İlk 115.4
- Bundesliga1. FC Union Berlin3RB Leipzig181' İlk 115.9
- BundesligaRB Leipzig6Eintracht Frankfurt090' İlk 116.8
- DFB PokalRB Leipzig3Magdeburg145' Sonradan6.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler12 maç · 696 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (0)
- Başarılı çalım2 / 6
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.53
- Pas isabeti87%239 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 2
- Kazanılan ikili mücadele30 / 50
- Aldırdığı faul890 dk’da 1.88
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | İskoç PremiershipGlasgow Rangers | 3 | 0 | 0 | 122 | 1 | 0 |
| UEFA Konferans LigiGlasgow Rangers | 2 | 0 | 0 | 49 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiSerbia | 3 | 0 | 0 | 239 | 0 | 0 | |
| 2025 | BundesligaRB Leipzig | 5 | 0 | 0 | 252 | 0 | 0 |
| DFB PokalRB Leipzig | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| 2024 | BundesligaRB Leipzig | 10 | 0 | 0 | 478 | 1 | 0 |
| DFB PokalRB Leipzig | 1 | 0 | 0 | 70 | 0 | 0 | |
| FA CupAston Villa | 1 | 0 | 0 | 18 | 0 | 0 | |
| Premier LigAston Villa | 5 | 0 | 0 | 130 | 0 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiAston Villa | 2 | 0 | 0 | 29 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiSerbia | 6 | 0 | 0 | 311 | 1 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropeSerbia | 2 | 0 | 0 | 54 | 0 | 0 | |
| Toplam | 41 | 0 | 0 | 1.797 | 3 | 0 | |
Kulüpler
- Glasgow RangersŞu an#18
- Aston VillaŞu an#32
- RB LeipzigŞu an#21
- SerbiaŞu an#2
