ChonburiForvet
Korawich Tasa
- Forma numarası
- 11
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Tayland Ligi
4Maç3 kez ilk 11
115Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.89
Gol + asist2
Maç başına dakika41
90 dakikada gol + asist0.44
Sayılar arşivimizdeki 41 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.3M07.03.26 · Prachuap FC 2 - 1 Muangthong United · Puan 6.36.5M22.03.26 · Buriram United 2 - 1 Muangthong United · Puan 6.57.4G05.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Chiangrai United FC · Puan 7.46.8G18.04.26 · Muangthong United 2 - 1 Nakhon Ratchasima FC · Puan 6.87.3B26.04.26 · Chonburi 0 - 0 Muangthong United · Puan 7.37.4B01.05.26 · Muangthong United 1 - 1 BG Pathum United FC · Puan 7.4–M11.10.26 · Sisaket United FC 2 - 1 Chonburi7.5M17.10.26 · Chonburi 1 - 2 Prachuap FC · Puan 7.56.5G24.10.26 · Ratchaburi FC 1 - 2 Chonburi · Puan 6.56.3G02.11.26 · Chonburi 1 - 0 BG Pathum United FC · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 1.000 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.69 |
| Kilit pas | 3.54 |
| Çalım | 1.56 |
| Pas isabeti | 72% |
| Kazanılan ikili | 55% |
| Top kazanma | 4.37 |
| Aldırdığı faul | 2.12 |
Son maçları
- Tayland LigiChonburi1BG Pathum United FC016' İlk 116.3
- Tayland LigiRatchaburi FC1Chonburi245' İlk 116.5
- Tayland LigiChonburi1Prachuap FC245' İlk 117.5
- Tayland LigiSisaket United FC2Chonburi19' Sonradan
- Tayland LigiMuangthong United1BG Pathum United FC1AAsist 145' Sonradan7.4
- Tayland LigiChonburi0Muangthong United080' İlk 117.3
- Tayland LigiMuangthong United2Nakhon Ratchasima FC134' Sonradan6.8
- Tayland LigiMuangthong United2Chiangrai United FC1AAsist 122' Sonradan7.4
- Tayland LigiBuriram United2Muangthong United168' İlk 116.5
- Tayland LigiPrachuap FC2Muangthong United145' Sonradan6.3
- Tayland LigiMuangthong United0Port FC045' Sonradan6.7
- Tayland LigiBangkok United2Muangthong United082' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.000 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (3)90 dk’da 1.69
- Başarılı çalım9 / 22
Pas
- Kilit pas2090 dk’da 3.54
- Pas isabeti72%279 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme21 · 13
- Kazanılan ikili mücadele51 / 93
- Aldırdığı faul1890 dk’da 2.12
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Tayland LigiChonburi | 4 | 0 | 0 | 115 | 0 | 0 |
| 2025 | Tayland LigiMuangthong United | 16 | 0 | 2 | 954 | 0 | 0 |
| 2024 | AFC KupasıMuangthong United | 4 | 0 | 0 | 172 | 0 | 0 |
| Tayland LigiMuangthong United | 17 | 2 | 3 | 744 | 2 | 0 | |
| Toplam | 41 | 2 | 5 | 1.985 | 2 | 0 | |
Kulüpler
- ChonburiŞu an#11
- Muangthong UnitedŞu an#18
