ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Koba Koindredi

Forma numarası
5
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Süper Lig

4Maç2 kez ilk 11
159Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.64
Gol + asist2
Maç başına dakika40
90 dakikada gol + asist0.45

Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M18.04.26 · FC Thun 1898 3 - 1 FC Basel · Puan 6.56.3M26.04.26 · FC Basel 0 - 2 FC Sion · Puan 6.38.3G02.05.26 · FC Basel 3 - 1 FC Thun 1898 · Puan 8.36.3M10.05.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Basel · Puan 6.37.0M14.05.26 · FC Basel 1 - 3 St. Gallen · Puan 7.07.1M17.05.26 · Lugano 4 - 0 FC Basel · Puan 7.1–B02.09.26 · FC Thun 1898 0 - 0 Lausanne Sport6.0M05.09.26 · FC Vaduz 3 - 1 Lausanne Sport · Puan 6.05.9M13.09.26 · Lausanne Sport 0 - 1 Servette FC · Puan 5.96.4M20.09.26 · Lausanne Sport 0 - 4 Lugano · Puan 6.4

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Servette FC 6.9, FC Winterthur 6.8, BSC Young Boys 6.2, FC Thun 1898 6.5, FC Sion 6.3, FC Thun 1898 8.3, BSC Young Boys 6.3, St. Gallen 7.0, Lugano 7.1, FC Vaduz 6.0, Servette FC 5.9, Lugano 6.4ort. 6.6415.03.26 · FC Basel 3 - 1 Servette FC · 6.922.03.26 · FC Winterthur 0 - 2 FC Basel · 6.804.04.26 · FC Basel 3 - 3 BSC Young Boys · 6.218.04.26 · FC Thun 1898 3 - 1 FC Basel · 6.526.04.26 · FC Basel 0 - 2 FC Sion · 6.302.05.26 · FC Basel 3 - 1 FC Thun 1898 · 8.310.05.26 · BSC Young Boys 3 - 0 FC Basel · 6.314.05.26 · FC Basel 1 - 3 St. Gallen · 7.017.05.26 · Lugano 4 - 0 FC Basel · 7.105.09.26 · FC Vaduz 3 - 1 Lausanne Sport · 6.013.09.26 · Lausanne Sport 0 - 1 Servette FC · 5.920.09.26 · Lausanne Sport 0 - 4 Lugano · 6.46.48.3

90 dakika başına profil28 maç · 1.087 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.10, Kilit pas 3.88, Çalım 2.24, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.56, Aldırdığı faul 2.98Şut: 2.10Kilit pas: 3.88Çalım: 2.24Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.56Aldırdığı faul: 2.98Şut2.10Kilit pas3.88Çalım2.24Pas isabeti84%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.56Aldırdığı faul2.98
90 dakika başına profil
Şut2.10
Kilit pas3.88
Çalım2.24
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.56
Aldırdığı faul2.98
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 6; 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 62025 · Gol: 22025 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4122.01.26 · Sonradan: 45'25.01.26 · İlk 11: 87'29.01.26 · İlk 11: 57'01.02.26 · Sonradan: 17'22.02.26 · Sonradan: 1'01.03.26 · Sonradan: 16'05.03.26 · Sonradan: 24'15.03.26 · İlk 11: 79'22.03.26 · İlk 11: 69'04.04.26 · Sonradan: 16'18.04.26 · Sonradan: 20'26.04.26 · İlk 11: 61'02.05.26 · Sonradan: 14'10.05.26 · Sonradan: 27'14.05.26 · Sonradan: 33'17.05.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · Sonradan: 9'05.09.26 · Sonradan: 18'13.09.26 · İlk 11: 60'20.09.26 · İlk 11: 72'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 1.087 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (5)90 dk’da 2.10
  • Başarılı çalım11 / 18

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 3.88
  • Pas isabeti84%475 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme22 · 10
  • Kazanılan ikili mücadele68 / 112
  • Aldırdığı faul2390 dk’da 2.98

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Süper LigLausanne Sport40015910
2025Süper LigFC Basel28211.18240
UEFA Avrupa LigiFC Basel70027300
UEFA Şampiyonlar LigiFC Basel2002500
2024Süper LigLausanne Sport32161.97470
Toplam73373.613120

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım