ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kim Jae-Woo

Forma numarası
10
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026K - Lig 1

16Maç16 kez ilk 11
1.088Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.34
Gol + asist0
Maç başına dakika60
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M02.05.26 · Jeju United FC 0 - 2 Jeonbuk Motors · Puan 6.36.2G05.05.26 · Bucheon FC 1995 0 - 1 Jeju United FC · Puan 6.25.9G09.05.26 · Jeju United FC 2 - 1 Seoul · Puan 5.96.2M13.05.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 1 Jeju United FC · Puan 6.2–B21.07.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gangwon FC6.3G30.08.26 · Jeju United FC 3 - 1 Daejeon Citizen FC · Puan 6.37.2B05.09.26 · Jeju United FC 0 - 0 Ulsan Hyundai FC · Puan 7.2–G09.09.26 · Gwangju FC 0 - 1 Jeju United FC6.8G20.09.26 · Gangwon FC 0 - 1 Jeju United FC · Puan 6.85.8M24.10.26 · Incheon United FC 3 - 1 Jeju United FC · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Bucheon FC 1995 7.4, Pohang Steelers 6.0, Gimcheon Sangmu FC 5.9, Incheon United FC 6.1, Jeonbuk Motors 6.3, Bucheon FC 1995 6.2, Seoul 5.9, Ulsan Hyundai FC 6.2, Daejeon Citizen FC 6.3, Ulsan Hyundai FC 7.2, Gangwon FC 6.8, Incheon United FC 5.8ort. 6.3404.04.26 · Jeju United FC 1 - 0 Bucheon FC 1995 · 7.411.04.26 · Pohang Steelers 0 - 2 Jeju United FC · 6.018.04.26 · Jeju United FC 1 - 1 Gimcheon Sangmu FC · 5.925.04.26 · Incheon United FC 1 - 0 Jeju United FC · 6.102.05.26 · Jeju United FC 0 - 2 Jeonbuk Motors · 6.305.05.26 · Bucheon FC 1995 0 - 1 Jeju United FC · 6.209.05.26 · Jeju United FC 2 - 1 Seoul · 5.913.05.26 · Ulsan Hyundai FC 2 - 1 Jeju United FC · 6.230.08.26 · Jeju United FC 3 - 1 Daejeon Citizen FC · 6.305.09.26 · Jeju United FC 0 - 0 Ulsan Hyundai FC · 7.220.09.26 · Gangwon FC 0 - 1 Jeju United FC · 6.824.10.26 · Incheon United FC 3 - 1 Jeju United FC · 5.85.87.4

90 dakika başına profil16 maç · 1.088 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.27, Kilit pas 0.36, Çalım 0.09, Pas isabeti 85%, Kazanılan ikili 45%, Top kazanma 1.62, Aldırdığı faul 0.36Şut: 0.27Kilit pas: 0.36Çalım: 0.09Pas isabeti: 85%Kazanılan ikili: 45%Top kazanma: 1.62Aldırdığı faul: 0.36Şut0.27Kilit pas0.36Çalım0.09Pas isabeti85%Kazanılan ikili45%Top kazanma1.62Aldırdığı faul0.36
90 dakika başına profil
Şut0.27
Kilit pas0.36
Çalım0.09
Pas isabeti85%
Kazanılan ikili45%
Top kazanma1.62
Aldırdığı faul0.36
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5614.09.25 · Sonradan: 8'21.09.25 · Sonradan: 2'28.09.25 · Sonradan: 11'25.10.25 · Sonradan: 1'18.03.26 · İlk 11: 90'22.03.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 79'11.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 45'25.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'05.05.26 · İlk 11: 45'09.05.26 · İlk 11: 90'13.05.26 · İlk 11: 90'21.07.26 · İlk 11: 3'30.08.26 · İlk 11: 86'05.09.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 4'20.09.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 16'

Ayrıntılı istatistikler16 maç · 1.088 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.27
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 0.36
  • Pas isabeti85%564 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme11 · 7
  • Kazanılan ikili mücadele29 / 65
  • Aldırdığı faul490 dk’da 0.36

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026K - Lig 1Jeju United FC16001.08850
2025K - Lig 1Jeju United FC4002200
2024K - Lig 1Gimcheon Sangmu FC1009000
K - Lig 1Daejeon Citizen FC41025900
Toplam25101.45950

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım