ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kevin van Veen

Forma numarası
9
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

8Maç8 kez ilk 11
553Dakika
2Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.23
Gol + asist2
Maç başına dakika65
90 dakikada gol + asist0.28

Sayılar arşivimizdeki 38 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.7M17.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 5.74.9G24.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · Puan 4.97.1M21.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · Puan 7.15.9M30.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · Puan 5.96.5B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.56.5G11.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.57.4G18.09.26 · FC Eindhoven 3 - 1 Emmen · Puan 7.45.6M26.09.26 · NAC Breda 4 - 2 FC Eindhoven · Puan 5.66.2B03.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.26.5M09.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: ADO Den Haag 5.4, Roda JC Kerkrade 5.5, Jong FC Utrecht 5.7, Helmond Sport 4.9, FC Den Bosch 7.1, Heracles Almelo 5.9, Jong FC Utrecht 6.5, FC Dordrecht 6.5, Emmen 7.4, NAC Breda 5.6, De Graafschap 6.2, Almere City FC 6.5ort. 6.1006.04.26 · ADO Den Haag 4 - 0 FC Eindhoven · 5.410.04.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Roda JC Kerkrade · 5.517.04.26 · Jong FC Utrecht 3 - 0 FC Eindhoven · 5.724.04.26 · FC Eindhoven 1 - 0 Helmond Sport · 4.921.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · 7.130.08.26 · FC Eindhoven 1 - 3 Heracles Almelo · 5.907.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 6.511.09.26 · FC Eindhoven 2 - 1 FC Dordrecht · 6.518.09.26 · FC Eindhoven 3 - 1 Emmen · 7.426.09.26 · NAC Breda 4 - 2 FC Eindhoven · 5.603.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.209.10.26 · Almere City FC 3 - 0 FC Eindhoven · 6.56.57.4

90 dakika başına profil29 maç · 1.528 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.17, Kilit pas 2.45, Çalım 1.81, Pas isabeti 59%, Kazanılan ikili 42%, Top kazanma 1.83, Aldırdığı faul 2.77Şut: 2.17Kilit pas: 2.45Çalım: 1.81Pas isabeti: 59%Kazanılan ikili: 42%Top kazanma: 1.83Aldırdığı faul: 2.77Şut2.17Kilit pas2.45Çalım1.81Pas isabeti59%Kazanılan ikili42%Top kazanma1.83Aldırdığı faul2.77
90 dakika başına profil
Şut2.17
Kilit pas2.45
Çalım1.81
Pas isabeti59%
Kazanılan ikili42%
Top kazanma1.83
Aldırdığı faul2.77
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieAlmere City FC3FC Eindhoven0Sarı kart 156' İlk 116.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2De Graafschap289' İlk 116.2
  • Eerste DivisieNAC Breda4FC Eindhoven258' İlk 115.6
  • Eerste DivisieFC Eindhoven3Emmen1Gol 178' İlk 117.4
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2FC Dordrecht167' İlk 116.5
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven074' İlk 116.5
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Heracles Almelo368' İlk 115.9
  • Eerste DivisieFC Den Bosch5FC Eindhoven2Gol 163' İlk 117.1
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Helmond Sport0Kırmızı kart 122' İlk 114.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht3FC Eindhoven078' İlk 115.7
  • Eerste DivisieFC Eindhoven1Roda JC Kerkrade3Sarı kart 190' İlk 115.5
  • Eerste DivisieADO Den Haag4FC Eindhoven0Sarı kart 181' İlk 115.4

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 2, Asist 02025 · Gol: 42025 · Asist: 12026 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5821.02.26 · Sonradan: 20'24.02.26 · Sonradan: 20'27.02.26 · Sonradan: 14'06.03.26 · Sonradan: 19'13.03.26 · Sonradan: 45'20.03.26 · İlk 11: 67'28.03.26 · İlk 11: 74'03.04.26 · İlk 11: 83'06.04.26 · İlk 11: 81'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 78'24.04.26 · İlk 11: 22'21.08.26 · İlk 11: 63'30.08.26 · İlk 11: 68'07.09.26 · İlk 11: 74'11.09.26 · İlk 11: 67'18.09.26 · İlk 11: 78'26.09.26 · İlk 11: 58'03.10.26 · İlk 11: 89'09.10.26 · İlk 11: 56'

Ayrıntılı istatistikler29 maç · 1.528 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)25 (11)90 dk’da 2.17
  • Başarılı çalım12 / 23

Pas

  • Kilit pas1790 dk’da 2.45
  • Pas isabeti59%370 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele87 / 208
  • Aldırdığı faul1790 dk’da 2.77

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieFC Eindhoven82055310
2025Eerste DivisieFC Eindhoven25411.01781
2024İskoç PremiershipSt Mirren FC50018800
Toplam38611.75891

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım