Club NecaxaForvet
Kevin Rosero
- Forma numarası
- 7
Forvet
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Liga MX
5Maç2 kez ilk 11
182Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.11
Gol + asist0
Maç başına dakika42
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 65 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
4.4B14.03.26 · Puebla FC 0 - 0 Club Necaxa · Puan 4.46.3G04.04.26 · Club Necaxa 2 - 1 Mazatlán · Puan 6.36.1B19.04.26 · Club Necaxa 1 - 1 Tigres · Puan 6.16.0B23.04.26 · Club Necaxa 0 - 0 Chivas Guadalajara · Puan 6.06.8M27.04.26 · Cruz Azul AC 4 - 1 Club Necaxa · Puan 6.86.0B06.09.26 · Tigres 1 - 1 Club Necaxa · Puan 6.06.6M12.09.26 · Club Necaxa 0 - 1 Puebla FC · Puan 6.66.4M20.09.26 · Atletico San Luis 3 - 1 Club Necaxa · Puan 6.46.2M28.09.26 · Club Necaxa 2 - 4 Club America · Puan 6.26.3B12.10.26 · Pachuca 3 - 3 Club Necaxa · Puan 6.3
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.190 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.61 |
| Kilit pas | 2.49 |
| Çalım | 2.13 |
| Pas isabeti | 78% |
| Kazanılan ikili | 43% |
| Top kazanma | 3.56 |
| Aldırdığı faul | 2.02 |
Son maçları
- Liga MXPachuca3Club Necaxa328' Sonradan6.3
- Liga MXClub Necaxa2Club America418' Sonradan6.2
- Liga MXAtletico San Luis3Club Necaxa159' İlk 116.4
- Liga MXClub Necaxa0Puebla FC145' Sonradan6.6
- Liga MXTigres1Club Necaxa132' İlk 116.0
- Liga MXCruz Azul AC4Club Necaxa190' İlk 116.8
- Liga MXClub Necaxa0Chivas Guadalajara034' Sonradan6.0
- Liga MXClub Necaxa1Tigres135' Sonradan6.1
- Liga MXClub Necaxa2Mazatlán121' Sonradan6.3
- Liga MXPuebla FC0Club Necaxa0Kırmızı kart 160' İlk 114.4
- Liga MXClub Necaxa0Pumas UNAM190' İlk 116.8
- Liga MXPachuca2Club Necaxa145' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.190 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (0)90 dk’da 1.61
- Başarılı çalım23 / 55
Pas
- Kilit pas2290 dk’da 2.49
- Pas isabeti78%340 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme19 · 8
- Kazanılan ikili mücadele67 / 156
- Aldırdığı faul1590 dk’da 2.02
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga MXClub Necaxa | 5 | 0 | 0 | 182 | 0 | 0 |
| 2025 | Liga MXClub Necaxa | 31 | 2 | 3 | 2.366 | 4 | 1 |
| 2024 | Liga MXClub Necaxa | 29 | 2 | 4 | 1.568 | 4 | 0 |
| Toplam | 65 | 4 | 7 | 4.116 | 8 | 1 | |
Kulüpler
- Club NecaxaŞu an#7
