ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Kenta Nemoto

Forma numarası
28
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2027J1 Ligi

6Maç6 kez ilk 11
540Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.77
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20

Sayılar arşivimizdeki 33 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.8B31.05.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 1 Urawa Reds · Puan 6.87.2M06.06.26 · Urawa Reds 0 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 7.27.1G29.08.26 · Urawa Reds 3 - 2 Yokohama F. Marinos · Puan 7.16.3G02.09.26 · Avispa Fukuoka 2 - 3 Urawa Reds · Puan 6.36.7G06.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Reds · Puan 6.76.5M13.09.26 · Urawa Reds 1 - 2 Fagiano Okayama FC · Puan 6.56.6G19.09.26 · Urawa Reds 3 - 1 Tokyo Verdy · Puan 6.67.2M10.10.26 · Tokyo 3 - 0 Urawa Reds · Puan 7.2–G21.10.26 · Urawa Reds 3 - 2 JEF United Ichihara Chiba6.5G25.10.26 · Urawa Reds 1 - 0 V-Varen Nagasaki · Puan 6.5

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Mito HollyHock 6.5, Tokyo 7.1, Machida Zelvia 6.3, Fagiano Okayama FC 6.8, Fagiano Okayama FC 7.2, Yokohama F. Marinos 7.1, Avispa Fukuoka 6.3, Kashima Antlers 6.7, Fagiano Okayama FC 6.5, Tokyo Verdy 6.6, Tokyo 7.2, V-Varen Nagasaki 6.5ort. 6.7309.05.26 · Mito HollyHock 1 - 4 Urawa Reds · 6.516.05.26 · Urawa Reds 0 - 0 Tokyo · 7.122.05.26 · Machida Zelvia 1 - 0 Urawa Reds · 6.331.05.26 · Fagiano Okayama FC 1 - 1 Urawa Reds · 6.806.06.26 · Urawa Reds 0 - 2 Fagiano Okayama FC · 7.229.08.26 · Urawa Reds 3 - 2 Yokohama F. Marinos · 7.102.09.26 · Avispa Fukuoka 2 - 3 Urawa Reds · 6.306.09.26 · Kashima Antlers 0 - 1 Urawa Reds · 6.713.09.26 · Urawa Reds 1 - 2 Fagiano Okayama FC · 6.519.09.26 · Urawa Reds 3 - 1 Tokyo Verdy · 6.610.10.26 · Tokyo 3 - 0 Urawa Reds · 7.225.10.26 · Urawa Reds 1 - 0 V-Varen Nagasaki · 6.56.57.2

90 dakika başına profil28 maç · 2.520 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.38, Kilit pas 1.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 3.13, Aldırdığı faul 1.50Şut: 1.38Kilit pas: 1.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 3.13Aldırdığı faul: 1.50Şut1.38Kilit pas1.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili63%Top kazanma3.13Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Şut1.38
Kilit pas1.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma3.13
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 1; 2027: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 12026 · Gol: 22026 · Asist: 12027 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 9005.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · İlk 11: 90'29.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 90'06.05.26 · İlk 11: 90'09.05.26 · İlk 11: 90'16.05.26 · İlk 11: 90'22.05.26 · İlk 11: 90'31.05.26 · İlk 11: 90'06.06.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'21.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler28 maç · 2.520 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (8)90 dk’da 1.38
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.00
  • Pas isabeti83%1.541 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme32 · 18
  • Kazanılan ikili mücadele134 / 212
  • Aldırdığı faul1590 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2027J1 LigiUrawa Reds61054010
2026J1 LigiUrawa Reds20211.80010
2025J1 LigiUrawa Reds51037600
Toplam31412.71620

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım