ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Zorya LuhanskOrta saha

K. Dryshlyuk

Forma numarası
15
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Premier League

4Maç3 kez ilk 11
161Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.20
Gol + asist1
Maç başına dakika34
90 dakikada gol + asist0.26

Sayılar arşivimizdeki 25 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–G05.12.25 · Zorya Luhansk 1 - 0 Karpaty Lviv5.9M01.03.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 3 - 1 Zorya Luhansk · Puan 5.96.2M17.04.26 · Dinamo Kiev 3 - 1 Zorya Luhansk · Puan 6.26.1G27.04.26 · Zorya Luhansk 2 - 0 FC Veres Rivne · Puan 6.16.5G12.05.26 · FC Oleksandriya 1 - 2 Zorya Luhansk · Puan 6.56.0B18.05.26 · Zorya Luhansk 0 - 0 FC Polissya Zhytomyr · Puan 6.05.9G31.07.26 · Zorya Luhansk 2 - 0 FC Kolos Kovalivka · Puan 5.9–B06.09.26 · FC Veres Rivne 1 - 1 Zorya Luhansk6.9G12.10.26 · FC Leviy Bereg 1 - 3 Zorya Luhansk · Puan 6.96.1G17.10.26 · Zorya Luhansk 2 - 1 Chernomorets Odessa · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Karpaty Lviv 6.8, FC LNZ Cherkasy 6.5, FK Kudrivka 6.0, Epicentr Kamianets-Podilskyi 6.6, Kryvbas Kryvyi Rih 5.9, Dinamo Kiev 6.2, FC Veres Rivne 6.1, FC Oleksandriya 6.5, FC Polissya Zhytomyr 6.0, FC Kolos Kovalivka 5.9, FC Leviy Bereg 6.9, Chernomorets Odessa 6.1ort. 6.2925.05.25 · Karpaty Lviv 1 - 3 Zorya Luhansk · 6.802.08.25 · Zorya Luhansk 0 - 0 FC LNZ Cherkasy · 6.511.08.25 · Zorya Luhansk 2 - 1 FK Kudrivka · 6.003.10.25 · Epicentr Kamianets-Podilskyi 1 - 2 Zorya Luhansk · 6.601.03.26 · Kryvbas Kryvyi Rih 3 - 1 Zorya Luhansk · 5.917.04.26 · Dinamo Kiev 3 - 1 Zorya Luhansk · 6.227.04.26 · Zorya Luhansk 2 - 0 FC Veres Rivne · 6.112.05.26 · FC Oleksandriya 1 - 2 Zorya Luhansk · 6.518.05.26 · Zorya Luhansk 0 - 0 FC Polissya Zhytomyr · 6.031.07.26 · Zorya Luhansk 2 - 0 FC Kolos Kovalivka · 5.912.10.26 · FC Leviy Bereg 1 - 3 Zorya Luhansk · 6.917.10.26 · Zorya Luhansk 2 - 1 Chernomorets Odessa · 6.16.16.9

90 dakika başına profil10 maç · 343 dk

90 dakika başına profil: Çalım 0.26, Pas isabeti 86%, Kazanılan ikili 30%, Top kazanma 0.52, Aldırdığı faul 0.52Çalım: 0.26Pas isabeti: 86%Kazanılan ikili: 30%Top kazanma: 0.52Aldırdığı faul: 0.52Çalım0.26Pas isabeti86%Kazanılan ikili30%Top kazanma0.52Aldırdığı faul0.52
90 dakika başına profil
Çalım0.26
Pas isabeti86%
Kazanılan ikili30%
Top kazanma0.52
Aldırdığı faul0.52
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5330.03.25 · Sonradan: 28'05.04.25 · İlk 11: 90'13.04.25 · İlk 11: 90'25.04.25 · İlk 11: 90'09.05.25 · İlk 11: 62'17.05.25 · İlk 11: 68'25.05.25 · İlk 11: 90'02.08.25 · İlk 11: 80'11.08.25 · Sonradan: 30'03.10.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · Sonradan: 4'01.03.26 · Sonradan: 24'17.04.26 · Sonradan: 32'27.04.26 · Sonradan: 15'12.05.26 · İlk 11: 90'18.05.26 · Sonradan: 17'31.07.26 · Sonradan: 22'06.09.26 · İlk 11: 4'12.10.26 · İlk 11: 78'17.10.26 · İlk 11: 57'

Ayrıntılı istatistikler10 maç · 343 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (2)
  • Başarılı çalım1 / 1

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti86%106 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme0 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele9 / 30
  • Aldırdığı faul290 dk’da 0.52

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Premier LeagueZorya Luhansk40116110
2025Premier LeagueZorya Luhansk90038200
2024Premier LeagueZorya Luhansk120086060
Toplam25011.40370

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım