ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
TOP OssDefans

Julian Kuijpers

Forma numarası
26
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

12Maç12 kez ilk 11
1.038Dakika
0Gol
2Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist2
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.22

Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.0M04.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.06.9M11.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · Puan 6.97.0G18.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · Puan 7.06.4M26.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · Puan 6.46.7G03.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · Puan 6.77.6G09.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · Puan 7.66.0M16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 6.06.0B23.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.06.5G28.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · Puan 6.56.1M02.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong PSV Eindhoven 6.9, Jong FC Utrecht 6.9, Vitesse Arnhem 6.0, VVV-Venlo 6.9, FC Dordrecht 7.0, Emmen 6.4, MVV Maastricht 6.7, Helmond Sport 7.6, FC Den Bosch 6.0, Jong Ajax Amsterdam 6.0, PEC Zwolle 6.5, Heracles Almelo 6.1ort. 6.5824.08.26 · Jong PSV Eindhoven 1 - 0 TOP Oss · 6.928.08.26 · TOP Oss 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.904.09.26 · Vitesse Arnhem 2 - 1 TOP Oss · 6.011.09.26 · VVV-Venlo 3 - 1 TOP Oss · 6.918.09.26 · TOP Oss 3 - 0 FC Dordrecht · 7.026.09.26 · Emmen 1 - 0 TOP Oss · 6.403.10.26 · TOP Oss 4 - 1 MVV Maastricht · 6.709.10.26 · TOP Oss 3 - 1 Helmond Sport · 7.616.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 6.023.10.26 · TOP Oss 3 - 3 Jong Ajax Amsterdam · 6.028.10.26 · PEC Zwolle 1 - 2 TOP Oss · 6.502.11.26 · Heracles Almelo 2 - 0 TOP Oss · 6.16.17.6

90 dakika başına profil33 maç · 2.620 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.31, Kilit pas 1.23, Çalım 1.28, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.47, Aldırdığı faul 1.16Şut: 0.31Kilit pas: 1.23Çalım: 1.28Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.47Aldırdığı faul: 1.16Şut0.31Kilit pas1.23Çalım1.28Pas isabeti73%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.47Aldırdığı faul1.16
90 dakika başına profil
Şut0.31
Kilit pas1.23
Çalım1.28
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.47
Aldırdığı faul1.16
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 22024 · Gol: 12025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7706.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 70'17.03.26 · İlk 11: 71'20.03.26 · İlk 11: 90'03.04.26 · İlk 11: 45'13.04.26 · Sonradan: 8'07.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'24.08.26 · İlk 11: 75'28.08.26 · İlk 11: 90'04.09.26 · İlk 11: 86'11.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'26.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 74'23.10.26 · İlk 11: 45'28.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 83'

Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.620 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.31
  • Başarılı çalım21 / 33

Pas

  • Kilit pas2290 dk’da 1.23
  • Pas isabeti73%949 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme69 · 26
  • Kazanılan ikili mücadele123 / 238
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.16

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieTOP Oss12021.03820
2025Eerste DivisieTOP Oss31112.20070
KNVB BekerTOP Oss20016400
2024Eerste DivisieTOP Oss35102.60950
KNVB BekerTOP Oss1008400
Toplam81236.095140

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım