CA ParanaenseOrta saha
Juan Portilla
- Forma numarası
- 27
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A
23Maç14 kez ilk 11
1.057Dakika
0Gol
0Asist
5Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.33
Gol + asist0
Maç başına dakika36
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 86 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.7M11.05.26 · CR Vasco da Gama 1 - 0 CA Paranaense · Puan 5.7–G26.07.26 · CA Paranaense 2 - 0 SC Internacional6.7B31.07.26 · Corinthians SP 0 - 0 CA Paranaense · Puan 6.76.7G25.08.26 · Botafogo 2 - 3 CA Paranaense · Puan 6.76.6M06.09.26 · Cruzeiro EC 3 - 1 CA Paranaense · Puan 6.6–B12.09.26 · Coritiba 3 - 3 CA Paranaense–G13.10.26 · Chapecoense 1 - 4 CA Paranaense–B24.10.26 · EC Vitoria BA 1 - 1 CA Paranaense5.7M30.10.26 · Grêmio FB Porto Alegrense 2 - 0 CA Paranaense · Puan 5.76.6M05.11.26 · CA Paranaense 1 - 3 CR Vasco da Gama · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.204 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 2.28 |
| Çalım | 1.70 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 54% |
| Top kazanma | 3.81 |
| Aldırdığı faul | 2.15 |
Son maçları
- Serie ACA Paranaense1CR Vasco da Gama321' Sonradan6.6
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense2CA Paranaense0Sarı kart 145' İlk 115.7
- Serie AEC Vitoria BA1CA Paranaense19' Sonradan
- Serie AChapecoense1CA Paranaense47' Sonradan
- Serie ACoritiba3CA Paranaense31' İlk 11
- Serie ACruzeiro EC3CA Paranaense145' Sonradan6.6
- Serie ABotafogo2CA Paranaense345' Sonradan6.7
- Serie ACorinthians SP0CA Paranaense0Sarı kart 190' İlk 116.7
- Serie ACA Paranaense2SC Internacional09' Sonradan
- Serie ACR Vasco da Gama1CA Paranaense0Sarı kart 190' İlk 115.7
- Serie ACA Paranaense0Grêmio FB Porto Alegrense064' İlk 116.5
- Serie ACA Paranaense3EC Vitoria BA179' İlk 116.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.204 dk
Hücum
- Şut (isabetli)8 (1)90 dk’da 2.28
- Başarılı çalım12 / 20
Pas
- Kilit pas5
- Pas isabeti86%663 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 14
- Kazanılan ikili mücadele61 / 112
- Aldırdığı faul1390 dk’da 2.15
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie ACA Paranaense | 23 | 0 | 0 | 1.057 | 5 | 0 |
| 2025 | Copa LibertadoresTalleres De Cordoba | 6 | 0 | 0 | 460 | 1 | 0 |
| Liga ProfesionalTalleres De Cordoba | 24 | 0 | 1 | 1.663 | 8 | 1 | |
| 2024 | Copa LibertadoresTalleres De Cordoba | 7 | 0 | 0 | 442 | 3 | 0 |
| Liga ProfesionalTalleres De Cordoba | 25 | 0 | 1 | 1.436 | 3 | 0 | |
| Toplam | 85 | 0 | 2 | 5.058 | 20 | 1 | |
Kulüpler
- CA ParanaenseŞu an#27
- Talleres De CordobaŞu an#27
- ColombiaŞu an#15
