ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Manta FCOrta saha

Juan Nazareno

Forma numarası
70
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie A

26Maç22 kez ilk 11
1.766Dakika
1Gol
0Asist
7Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist1
Maç başına dakika51
90 dakikada gol + asist0.18

Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.6G11.08.26 · Deportivo Cuenca 1 - 2 Manta FC · Puan 7.67.4M15.08.26 · Manta FC 0 - 2 CD Leones Del Norte · Puan 7.46.9M22.08.26 · CD Universidad Catolica Quito 5 - 1 Manta FC · Puan 6.96.7G30.08.26 · Manta FC 2 - 0 Barcelona SC · Puan 6.74.1M08.09.26 · Emelec 1 - 0 Manta FC · Puan 4.16.0G21.09.26 · Manta FC 2 - 1 Orense SC · Puan 6.0–G10.10.26 · Manta FC 1 - 0 Tecnico Universitario6.2M18.10.26 · Delfin SC 4 - 2 Manta FC · Puan 6.2–M24.10.26 · Manta FC 0 - 2 Deportivo Cuenca6.1G03.11.26 · Mushuc Runa SC 2 - 3 Manta FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD River Plate Ecuador 6.9, LDU Quito 6.6, Tecnico Universitario 6.4, Mushuc Runa SC 6.3, Deportivo Cuenca 7.6, CD Leones Del Norte 7.4, CD Universidad Catolica Quito 6.9, Barcelona SC 6.7, Emelec 4.1, Orense SC 6.0, Delfin SC 6.2, Mushuc Runa SC 6.1ort. 6.4320.07.26 · CD River Plate Ecuador 1 - 0 Manta FC · 6.923.07.26 · Manta FC 1 - 1 LDU Quito · 6.626.07.26 · Tecnico Universitario 1 - 0 Manta FC · 6.401.08.26 · Manta FC 1 - 2 Mushuc Runa SC · 6.311.08.26 · Deportivo Cuenca 1 - 2 Manta FC · 7.615.08.26 · Manta FC 0 - 2 CD Leones Del Norte · 7.422.08.26 · CD Universidad Catolica Quito 5 - 1 Manta FC · 6.930.08.26 · Manta FC 2 - 0 Barcelona SC · 6.708.09.26 · Emelec 1 - 0 Manta FC · 4.121.09.26 · Manta FC 2 - 1 Orense SC · 6.018.10.26 · Delfin SC 4 - 2 Manta FC · 6.203.11.26 · Mushuc Runa SC 2 - 3 Manta FC · 6.16.17.6

90 dakika başına profil27 maç · 1.811 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.88, Kilit pas 1.31, Çalım 0.79, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 2.81, Aldırdığı faul 1.35Şut: 0.88Kilit pas: 1.31Çalım: 0.79Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 2.81Aldırdığı faul: 1.35Şut0.88Kilit pas1.31Çalım0.79Pas isabeti84%Kazanılan ikili48%Top kazanma2.81Aldırdığı faul1.35
90 dakika başına profil
Şut0.88
Kilit pas1.31
Çalım0.79
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma2.81
Aldırdığı faul1.35
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 1, Asist 02026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6718.05.26 · İlk 11: 90'26.05.26 · İlk 11: 90'30.05.26 · İlk 11: 90'04.07.26 · İlk 11: 90'11.07.26 · İlk 11: 89'15.07.26 · İlk 11: 70'20.07.26 · İlk 11: 89'23.07.26 · İlk 11: 90'26.07.26 · İlk 11: 90'01.08.26 · İlk 11: 45'11.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 74'08.09.26 · İlk 11: 63'21.09.26 · Sonradan: 25'10.10.26 · İlk 11: 9'18.10.26 · İlk 11: 19'24.10.26 · Sonradan: 14'03.11.26 · Sonradan: 32'

Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.811 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 0.88
  • Başarılı çalım7 / 15

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.31
  • Pas isabeti84%628 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele54 / 112
  • Aldırdığı faul2090 dk’da 1.35

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie AManta FC26101.76671
2025Serie ADelfin SC160091900
2024Serie ADelfin SC120095530
Toplam54103.640101

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım