Juan Mercado
- Forma numarası
- 14
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Copa Sudamericana · LFPB
11Maç8 kez ilk 11
538Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.36
Gol + asist0
Maç başına dakika53
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 43 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.8M08.05.26 · Club Blooming 0 - 6 RB Bragantino · Puan 5.86.3B11.05.26 · Club Blooming 0 - 0 Club Bolívar · Puan 6.36.6M14.05.26 · Independiente Petrolero 3 - 1 Club Blooming · Puan 6.66.2M22.05.26 · Club Blooming 0 - 2 Carabobo FC · Puan 6.26.6M28.05.26 · CA River Plate BA 3 - 0 Club Blooming · Puan 6.67.2G31.05.26 · CD Oriente Petrolero 0 - 1 Club Blooming · Puan 7.26.6B15.07.26 · Club Blooming 1 - 1 CD Gualberto Villarroel San Jose · Puan 6.6–G20.07.26 · Club Blooming 1 - 0 CD Real Tomayapo5.7M02.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · Puan 5.76.2B07.08.26 · Club Blooming 0 - 0 Always Ready · Puan 6.2
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil14 maç · 645 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.46 |
| Kilit pas | 0.64 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 42% |
| Top kazanma | 4.11 |
| Aldırdığı faul | 0.49 |
Son maçları
- LFPBClub Blooming0Always Ready058' İlk 116.2
- LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Club Blooming0Sarı kart 145' İlk 115.7
- LFPBClub Blooming1CD Real Tomayapo01' Sonradan
- LFPBClub Blooming1CD Gualberto Villarroel San Jose145' İlk 116.6
- LFPBCD Oriente Petrolero0Club Blooming190' İlk 117.2
- CONMEBOL SudamericanaCA River Plate BA3Club Blooming083' İlk 116.6
- CONMEBOL SudamericanaClub Blooming0Carabobo FC2Sarı kart 162' İlk 116.2
- LFPBIndependiente Petrolero3Club Blooming168' İlk 116.6
- LFPBClub Blooming0Club Bolívar033' İlk 116.3
- CONMEBOL SudamericanaClub Blooming0RB Bragantino645' Sonradan5.8
- LFPBFC Universitario de Vinto1Club Blooming18' Sonradan
- LFPBThe Strongest2Always Ready311' Sonradan
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler14 maç · 645 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (1)90 dk’da 0.46
- Başarılı çalım0 / 1
Pas
- Kilit pas390 dk’da 0.64
- Pas isabeti86%309 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 12
- Kazanılan ikili mücadele22 / 52
- Aldırdığı faul290 dk’da 0.49
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Copa SudamericanaClub Blooming | 3 | 0 | 0 | 190 | 1 | 0 |
| LFPBClub Blooming | 8 | 0 | 0 | 348 | 1 | 0 | |
| 2025 | LFPBAlways Ready | 4 | 1 | 0 | 152 | 0 | 0 |
| 2024 | CONMEBOL SudamericanaFC Universitario de Vinto | 1 | 0 | 0 | 68 | 0 | 0 |
| LFPBFC Universitario de Vinto | 27 | 0 | 0 | 1.258 | 5 | 0 | |
| Toplam | 43 | 1 | 0 | 2.016 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- FC Universitario de VintoŞu an#14
- Always ReadyŞu an#32
- Club BloomingŞu an#14
