ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Juan Magallanes

Forma numarası
38
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026LFPB

8Maç6 kez ilk 11
495Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist0
Maç başına dakika55
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 36 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M11.12.25 · FC Universitario de Vinto 2 - 3 Independiente Petrolero6.3M14.12.25 · CD Gualberto Villarroel San Jose 5 - 0 FC Universitario de Vinto · Puan 6.37.3M16.07.26 · Club Real Potosi 5 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 7.36.6G20.07.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 1 Club ABB · Puan 6.66.7G02.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · Puan 6.75.6M15.08.26 · Club Bolívar 4 - 1 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 5.66.5M22.08.26 · CD Oriente Petrolero 4 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 6.56.0M04.09.26 · Real Oruro 2 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 6.0–M12.09.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 0 - 2 Club Aurora Cochabamba6.2G19.09.26 · Independiente Petrolero 1 - 3 CD San Antonio Bulo Bulo · Puan 6.2

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Guabira Montero 6.3, Nacional Potosi 6.4, Nacional Potosi 6.0, Club Aurora Cochabamba 6.7, CD Gualberto Villarroel San Jose 6.3, Club Real Potosi 7.3, Club ABB 6.6, Club Blooming 6.7, Club Bolívar 5.6, CD Oriente Petrolero 6.5, Real Oruro 6.0, Independiente Petrolero 6.2ort. 6.3803.08.25 · Guabira Montero 3 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.313.08.25 · Nacional Potosi 5 - 1 FC Universitario de Vinto · 6.424.11.25 · FC Universitario de Vinto 2 - 2 Nacional Potosi · 6.008.12.25 · Club Aurora Cochabamba 2 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.714.12.25 · CD Gualberto Villarroel San Jose 5 - 0 FC Universitario de Vinto · 6.316.07.26 · Club Real Potosi 5 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · 7.320.07.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 1 Club ABB · 6.602.08.26 · CD San Antonio Bulo Bulo 2 - 0 Club Blooming · 6.715.08.26 · Club Bolívar 4 - 1 CD San Antonio Bulo Bulo · 5.622.08.26 · CD Oriente Petrolero 4 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · 6.504.09.26 · Real Oruro 2 - 0 CD San Antonio Bulo Bulo · 6.019.09.26 · Independiente Petrolero 1 - 3 CD San Antonio Bulo Bulo · 6.26.27.3

90 dakika başına profil12 maç · 641 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.76, Kilit pas 1.29, Çalım 0.97, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 41%, Top kazanma 4.08, Aldırdığı faul 1.15Şut: 0.76Kilit pas: 1.29Çalım: 0.97Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 41%Top kazanma: 4.08Aldırdığı faul: 1.15Şut0.76Kilit pas1.29Çalım0.97Pas isabeti88%Kazanılan ikili41%Top kazanma4.08Aldırdığı faul1.15
90 dakika başına profil
Şut0.76
Kilit pas1.29
Çalım0.97
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili41%
Top kazanma4.08
Aldırdığı faul1.15
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • LFPBIndependiente Petrolero1CD San Antonio Bulo Bulo328' İlk 116.2
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo0Club Aurora Cochabamba212' Sonradan
  • LFPBReal Oruro2CD San Antonio Bulo Bulo034' Sonradan6.0
  • LFPBCD Oriente Petrolero4CD San Antonio Bulo Bulo078' İlk 116.5
  • LFPBClub Bolívar4CD San Antonio Bulo Bulo173' İlk 115.6
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Club Blooming0Sarı kart 190' İlk 116.7
  • LFPBCD San Antonio Bulo Bulo2Club ABB190' İlk 116.6
  • LFPBClub Real Potosi5CD San Antonio Bulo Bulo090' İlk 117.3
  • LFPBCD Gualberto Villarroel San Jose5FC Universitario de Vinto045' Sonradan6.3
  • LFPBFC Universitario de Vinto2Independiente Petrolero312' Sonradan
  • LFPBClub Aurora Cochabamba2FC Universitario de Vinto070' İlk 116.7
  • LFPBFC Universitario de Vinto2Nacional Potosi219' Sonradan6.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4507.12.24 · Sonradan: 9'21.12.24 · İlk 11: 90'28.03.25 · Sonradan: 30'06.07.25 · Sonradan: 13'12.07.25 · Sonradan: 12'20.07.25 · Sonradan: 24'03.08.25 · İlk 11: 45'13.08.25 · Sonradan: 27'24.11.25 · Sonradan: 19'08.12.25 · İlk 11: 70'11.12.25 · Sonradan: 12'14.12.25 · Sonradan: 45'16.07.26 · İlk 11: 90'20.07.26 · İlk 11: 90'02.08.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 73'22.08.26 · İlk 11: 78'04.09.26 · Sonradan: 34'12.09.26 · Sonradan: 12'19.09.26 · İlk 11: 28'

Ayrıntılı istatistikler12 maç · 641 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)3 (1)90 dk’da 0.76
  • Başarılı çalım3 / 11

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.29
  • Pas isabeti88%176 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 14
  • Kazanılan ikili mücadele14 / 34
  • Aldırdığı faul590 dk’da 1.15

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026LFPBCD San Antonio Bulo Bulo80049510
2025LFPBFC Universitario de Vinto100029700
2024LFPBFC Universitario de Vinto181076400
Toplam36101.55610

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım