ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Juan Espinoza

Forma numarası
3
Defans

Sezon 2026Copa Sudamericana · Serie A

13Maç9 kez ilk 11
795Dakika
0Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.52
Gol + asist1
Maç başına dakika58
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.6B22.03.26 · Deportivo Cuenca 1 - 1 CSD Macara · Puan 6.65.9M06.04.26 · CSD Macara 0 - 1 SD Aucas · Puan 5.97.1M12.04.26 · CD River Plate Ecuador 2 - 1 CSD Macara · Puan 7.15.6M24.05.26 · Emelec 2 - 0 CSD Macara · Puan 5.66.1G22.07.26 · CSD Macara 3 - 0 Deportivo Cuenca · Puan 6.17.1B18.08.26 · CSD Macara 1 - 1 CD Universidad Catolica Quito · Puan 7.16.9G30.08.26 · Orense SC 1 - 2 CSD Macara · Puan 6.97.4G02.09.26 · CSD Macara 4 - 3 Manta FC · Puan 7.4–G13.09.26 · CSD Macara 1 - 0 Emelec6.0G01.11.26 · CSD Macara 3 - 0 Barcelona SC · Puan 6.0

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: LDU Quito 7.0, Orense SC 7.7, Mushuc Runa SC 6.5, Deportivo Cuenca 6.6, SD Aucas 5.9, CD River Plate Ecuador 7.1, Emelec 5.6, Deportivo Cuenca 6.1, CD Universidad Catolica Quito 7.1, Orense SC 6.9, Manta FC 7.4, Barcelona SC 6.0ort. 6.6601.03.26 · LDU Quito 0 - 2 CSD Macara · 7.006.03.26 · Orense SC 0 - 1 CSD Macara · 7.715.03.26 · Mushuc Runa SC 0 - 0 CSD Macara · 6.522.03.26 · Deportivo Cuenca 1 - 1 CSD Macara · 6.606.04.26 · CSD Macara 0 - 1 SD Aucas · 5.912.04.26 · CD River Plate Ecuador 2 - 1 CSD Macara · 7.124.05.26 · Emelec 2 - 0 CSD Macara · 5.622.07.26 · CSD Macara 3 - 0 Deportivo Cuenca · 6.118.08.26 · CSD Macara 1 - 1 CD Universidad Catolica Quito · 7.130.08.26 · Orense SC 1 - 2 CSD Macara · 6.902.09.26 · CSD Macara 4 - 3 Manta FC · 7.401.11.26 · CSD Macara 3 - 0 Barcelona SC · 6.06.07.7

90 dakika başına profil13 maç · 795 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 0.95, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 66%, Top kazanma 3.57, Aldırdığı faul 1.19Kilit pas: 0.95Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 66%Top kazanma: 3.57Aldırdığı faul: 1.19Kilit pas0.95Pas isabeti83%Kazanılan ikili66%Top kazanma3.57Aldırdığı faul1.19
90 dakika başına profil
Kilit pas0.95
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili66%
Top kazanma3.57
Aldırdığı faul1.19
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Serie ACSD Macara3Barcelona SC016' İlk 116.0
  • Serie ACSD Macara1Emelec08' Sonradan
  • Serie ACSD Macara4Manta FC390' İlk 117.4
  • Serie AOrense SC1CSD Macara256' Sonradan6.9
  • Serie ACSD Macara1CD Universidad Catolica Quito1Asist 175' İlk 117.1
  • Serie ACSD Macara3Deportivo Cuenca021' Sonradan6.1
  • Serie AEmelec2CSD Macara045' İlk 115.6
  • Serie ACD River Plate Ecuador2CSD Macara190' İlk 117.1
  • Serie ACSD Macara0SD Aucas190' İlk 115.9
  • Serie ADeportivo Cuenca1CSD Macara190' İlk 116.6
  • Serie AMushuc Runa SC0CSD Macara069' İlk 116.5
  • CONMEBOL SudamericanaOrense SC0CSD Macara190' İlk 117.7

Oynadığı dakikalarSon 13 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 13 maç, Maç başına dakika 6101.03.26 · Sonradan: 55'06.03.26 · İlk 11: 90'15.03.26 · İlk 11: 69'22.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'12.04.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 45'22.07.26 · Sonradan: 21'18.08.26 · İlk 11: 75'30.08.26 · Sonradan: 56'02.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · Sonradan: 8'01.11.26 · İlk 11: 16'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 795 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım2 / 5

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.95
  • Pas isabeti83%315 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme23 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele46 / 70
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.19

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaCSD Macara1009000
Serie ACSD Macara120170500
Toplam130179500

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım