ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Josué Escartin

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

5Maç4 kez ilk 11
330Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist1
Maç başına dakika59
90 dakikada gol + asist0.15

Sayılar arşivimizdeki 43 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M18.04.26 · Stade Reims 3 - 2 Red Star FC–G24.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp6.2G02.05.26 · Amiens SC 1 - 3 Red Star FC · Puan 6.26.9B09.05.26 · Red Star FC 1 - 1 Montpellier · Puan 6.97.4M12.05.26 · Red Star FC 2 - 3 Rodez · Puan 7.4–G14.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz6.4G19.09.26 · En Avant Guingamp 1 - 3 Red Star FC · Puan 6.46.3G10.10.26 · Clermont Foot 2 - 3 Red Star FC · Puan 6.36.8M17.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · Puan 6.85.9M26.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Clermont Foot 5.9, USL Dunkerque 6.6, USL Dunkerque 5.9, Nancy Lorraine 6.7, Annecy FC 6.0, Amiens SC 6.2, Montpellier 6.9, Rodez 7.4, En Avant Guingamp 6.4, Clermont Foot 6.3, AS Saint-Étienne 6.8, Montpellier 5.9ort. 6.4225.04.25 · Red Star FC 1 - 1 Clermont Foot · 5.910.05.25 · Red Star FC 1 - 1 USL Dunkerque · 6.628.10.25 · USL Dunkerque 3 - 0 Red Star FC · 5.913.02.26 · Red Star FC 2 - 1 Nancy Lorraine · 6.720.02.26 · Annecy FC 2 - 1 Red Star FC · 6.002.05.26 · Amiens SC 1 - 3 Red Star FC · 6.209.05.26 · Red Star FC 1 - 1 Montpellier · 6.912.05.26 · Red Star FC 2 - 3 Rodez · 7.419.09.26 · En Avant Guingamp 1 - 3 Red Star FC · 6.410.10.26 · Clermont Foot 2 - 3 Red Star FC · 6.317.10.26 · Red Star FC 0 - 1 AS Saint-Étienne · 6.826.10.26 · Montpellier 2 - 1 Red Star FC · 5.95.97.4

90 dakika başına profil11 maç · 716 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.22, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 4.37, Aldırdığı faul 1.50Şut: 1.22Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 4.37Aldırdığı faul: 1.50Şut1.22Pas isabeti87%Kazanılan ikili54%Top kazanma4.37Aldırdığı faul1.50
90 dakika başına profil
Şut1.22
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma4.37
Aldırdığı faul1.50
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Gol: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 5614.03.25 · Sonradan: 39'05.04.25 · Sonradan: 10'11.04.25 · Sonradan: 10'19.04.25 · İlk 11: 90'25.04.25 · İlk 11: 90'02.05.25 · Sonradan: 2'10.05.25 · İlk 11: 90'28.10.25 · Sonradan: 16'13.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'18.04.26 · Sonradan: 8'24.04.26 · Sonradan: 11'02.05.26 · Sonradan: 59'09.05.26 · İlk 11: 90'12.05.26 · İlk 11: 90'14.09.26 · Sonradan: 8'19.09.26 · İlk 11: 90'10.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'26.10.26 · İlk 11: 52'

Ayrıntılı istatistikler11 maç · 716 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (3)90 dk’da 1.22

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti87%459 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme7 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele40 / 74
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.50

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Red Star FC50033010
2025Lig 2Red Star FC82045420
2024Lig 2Red Star FC30001.41540
Toplam43202.19970

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım