ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
Manta FCForvet

Jostin Alman

Forma numarası
19
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Serie A

28Maç23 kez ilk 11
1.852Dakika
3Gol
1Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.54
Gol + asist3
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.36

Sayılar arşivimizdeki 78 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M15.08.26 · Manta FC 0 - 2 CD Leones Del Norte · Puan 6.57.0M22.08.26 · CD Universidad Catolica Quito 5 - 1 Manta FC · Puan 7.06.6G30.08.26 · Manta FC 2 - 0 Barcelona SC · Puan 6.67.5M02.09.26 · CSD Macara 4 - 3 Manta FC · Puan 7.55.8M08.09.26 · Emelec 1 - 0 Manta FC · Puan 5.86.6B12.09.26 · Manta FC 0 - 0 SD Aucas · Puan 6.65.8G21.09.26 · Manta FC 2 - 1 Orense SC · Puan 5.87.9G10.10.26 · Manta FC 1 - 0 Tecnico Universitario · Puan 7.95.8M18.10.26 · Delfin SC 4 - 2 Manta FC · Puan 5.85.9M24.10.26 · Manta FC 0 - 2 Deportivo Cuenca · Puan 5.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Mushuc Runa SC 6.3, Deportivo Cuenca 7.9, CD Leones Del Norte 6.5, CD Universidad Catolica Quito 7.0, Barcelona SC 6.6, CSD Macara 7.5, Emelec 5.8, SD Aucas 6.6, Orense SC 5.8, Tecnico Universitario 7.9, Delfin SC 5.8, Deportivo Cuenca 5.9ort. 6.6301.08.26 · Manta FC 1 - 2 Mushuc Runa SC · 6.311.08.26 · Deportivo Cuenca 1 - 2 Manta FC · 7.915.08.26 · Manta FC 0 - 2 CD Leones Del Norte · 6.522.08.26 · CD Universidad Catolica Quito 5 - 1 Manta FC · 7.030.08.26 · Manta FC 2 - 0 Barcelona SC · 6.602.09.26 · CSD Macara 4 - 3 Manta FC · 7.508.09.26 · Emelec 1 - 0 Manta FC · 5.812.09.26 · Manta FC 0 - 0 SD Aucas · 6.621.09.26 · Manta FC 2 - 1 Orense SC · 5.810.10.26 · Manta FC 1 - 0 Tecnico Universitario · 7.918.10.26 · Delfin SC 4 - 2 Manta FC · 5.824.10.26 · Manta FC 0 - 2 Deportivo Cuenca · 5.95.97.9

90 dakika başına profil31 maç · 2.122 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.07, Kilit pas 1.35, Çalım 1.46, Pas isabeti 70%, Kazanılan ikili 44%, Top kazanma 2.56, Aldırdığı faul 1.88Şut: 2.07Kilit pas: 1.35Çalım: 1.46Pas isabeti: 70%Kazanılan ikili: 44%Top kazanma: 2.56Aldırdığı faul: 1.88Şut2.07Kilit pas1.35Çalım1.46Pas isabeti70%Kazanılan ikili44%Top kazanma2.56Aldırdığı faul1.88
90 dakika başına profil
Şut2.07
Kilit pas1.35
Çalım1.46
Pas isabeti70%
Kazanılan ikili44%
Top kazanma2.56
Aldırdığı faul1.88
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 3, Asist 2; 2025: Gol 5, Asist 4; 2026: Gol 3, Asist 12024 · Gol: 32024 · Asist: 22025 · Gol: 52025 · Asist: 42026 · Gol: 32026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6603.05.26 · İlk 11: 45'11.05.26 · İlk 11: 90'18.05.26 · İlk 11: 90'26.05.26 · İlk 11: 84'30.05.26 · İlk 11: 45'04.07.26 · İlk 11: 69'23.07.26 · İlk 11: 16'26.07.26 · Sonradan: 16'01.08.26 · Sonradan: 23'11.08.26 · İlk 11: 89'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 72'30.08.26 · İlk 11: 74'02.09.26 · İlk 11: 73'08.09.26 · İlk 11: 90'12.09.26 · İlk 11: 75'21.09.26 · Sonradan: 35'10.10.26 · İlk 11: 90'18.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 64'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.122 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)37 (13)90 dk’da 2.07
  • Başarılı çalım15 / 36

Pas

  • Kilit pas1990 dk’da 1.35
  • Pas isabeti70%473 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele151 / 346
  • Aldırdığı faul4090 dk’da 1.88

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Serie AManta FC28311.85240
2025Serie AManta FC21541.79920
Serie ATecnico Universitario2006900
2024CONMEBOL SudamericanaDelfin SC70131600
Serie ADelfin SC19311.28730
Toplam771175.32390

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım