New England RevolutionDefans
Joshua Wynder
- Forma numarası
- 66
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026MLS
8Maç6 kez ilk 11
544Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.82
Gol + asist1
Maç başına dakika71
90 dakikada gol + asist0.13
Sayılar arşivimizdeki 13 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
5.7G14.02.26 · Benfica B 4 - 2 FC Felgueiras 1932 · Puan 5.76.4G14.09.26 · Chicago Fire 1 - 2 New England Revolution · Puan 6.4–G20.09.26 · New England Revolution 4 - 2 Orlando City6.0M27.09.26 · Real Salt Lake 3 - 0 New England Revolution · Puan 6.07.0M11.10.26 · New England Revolution 0 - 3 Seattle Sounders · Puan 7.07.8G15.10.26 · Cincinnati 2 - 3 New England Revolution · Puan 7.88.0G18.10.26 · New England Revolution 1 - 0 Chicago Fire · Puan 8.07.4G25.10.26 · Philadelphia Union 1 - 2 New England Revolution · Puan 7.47.0G29.10.26 · New England Revolution 3 - 2 NY Red Bulls · Puan 7.06.1M02.11.26 · New England Revolution 1 - 2 Inter Miami CF · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil10 maç · 711 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.47 |
| Kilit pas | 0.35 |
| Çalım | 0.00 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 65% |
| Top kazanma | 3.40 |
| Aldırdığı faul | 1.04 |
Son maçları
- MLSNew England Revolution1Inter Miami CF290' İlk 116.1
- MLSNew England Revolution3NY Red Bulls290' İlk 117.0
- MLSPhiladelphia Union1New England Revolution290' İlk 117.4
- MLSNew England Revolution1Chicago Fire090' İlk 118.0
- MLSCincinnati2New England Revolution3Gol 190' İlk 117.8
- MLSNew England Revolution0Seattle Sounders390' İlk 117.0
- MLSReal Salt Lake3New England Revolution0Sarı kart 168' İlk 116.0
- MLSNew England Revolution4Orlando City25' Sonradan
- MLSChicago Fire1New England Revolution221' Sonradan6.4
- Liga Portugal 2Benfica B4FC Felgueiras 1932277' İlk 115.7
- Liga Portugal 2Benfica B2UD Oliveirense0Gol 190' İlk 118.2
- Liga Portugal 2SCU Torreense1Benfica B190' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 13 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler10 maç · 711 dk
Hücum
- Şut (isabetli)7 (3)90 dk’da 1.47
- Başarılı çalım0 / 1
Pas
- Kilit pas290 dk’da 0.35
- Pas isabeti87%405 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme11 · 12
- Kazanılan ikili mücadele43 / 66
- Aldırdığı faul690 dk’da 1.04
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | MLSNew England Revolution | 8 | 1 | 0 | 544 | 1 | 0 |
| 2025 | Liga Portugal 2Benfica B | 2 | 1 | 0 | 167 | 0 | 0 |
| 2024 | Liga Portugal 2Benfica B | 2 | 1 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| Toplam | 12 | 3 | 0 | 891 | 1 | 0 | |
Kulüpler
- New England RevolutionŞu an#66
- Benfica BŞu an#66
- SL BenficaŞu an#66
