ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

J. Marrufo

Forma numarası
14
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Copa Sudamericana · Serie A

39Maç38 kez ilk 11
3.315Dakika
1Gol
0Asist
8Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.80
Gol + asist0
Maç başına dakika82
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 105 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.9M25.08.26 · FC Libertad 1 - 0 CSD Macara · Puan 6.96.8G30.08.26 · Orense SC 1 - 2 CSD Macara · Puan 6.8–G02.09.26 · CSD Macara 4 - 3 Manta FC6.0M06.09.26 · Independiente del Valle 3 - 1 CSD Macara · Puan 6.07.2G13.09.26 · CSD Macara 1 - 0 Emelec · Puan 7.26.2G19.09.26 · SD Aucas 1 - 2 CSD Macara · Puan 6.27.5G11.10.26 · CD Universidad Catolica Quito 0 - 1 CSD Macara · Puan 7.57.5G17.10.26 · CSD Macara 1 - 0 Independiente del Valle · Puan 7.56.2G25.10.26 · LDU Quito 1 - 2 CSD Macara · Puan 6.26.9G01.11.26 · CSD Macara 3 - 0 Barcelona SC · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Barcelona SC 7.0, Santos SP 6.0, Santos SP 6.9, FC Libertad 6.9, Orense SC 6.8, Independiente del Valle 6.0, Emelec 7.2, SD Aucas 6.2, CD Universidad Catolica Quito 7.5, Independiente del Valle 7.5, LDU Quito 6.2, Barcelona SC 6.9ort. 6.7609.08.26 · Barcelona SC 1 - 2 CSD Macara · 7.014.08.26 · Santos SP 2 - 1 CSD Macara · 6.021.08.26 · CSD Macara 0 - 0 Santos SP · 6.925.08.26 · FC Libertad 1 - 0 CSD Macara · 6.930.08.26 · Orense SC 1 - 2 CSD Macara · 6.806.09.26 · Independiente del Valle 3 - 1 CSD Macara · 6.013.09.26 · CSD Macara 1 - 0 Emelec · 7.219.09.26 · SD Aucas 1 - 2 CSD Macara · 6.211.10.26 · CD Universidad Catolica Quito 0 - 1 CSD Macara · 7.517.10.26 · CSD Macara 1 - 0 Independiente del Valle · 7.525.10.26 · LDU Quito 1 - 2 CSD Macara · 6.201.11.26 · CSD Macara 3 - 0 Barcelona SC · 6.96.97.5

90 dakika başına profil40 maç · 3.405 dk

90 dakika başına profil: Şut 0.75, Kilit pas 0.63, Çalım 0.20, Pas isabeti 80%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 3.81, Aldırdığı faul 1.42Şut: 0.75Kilit pas: 0.63Çalım: 0.20Pas isabeti: 80%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 3.81Aldırdığı faul: 1.42Şut0.75Kilit pas0.63Çalım0.20Pas isabeti80%Kazanılan ikili56%Top kazanma3.81Aldırdığı faul1.42
90 dakika başına profil
Şut0.75
Kilit pas0.63
Çalım0.20
Pas isabeti80%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma3.81
Aldırdığı faul1.42
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 0; 2025: Gol 4, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 22025 · Gol: 42025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8329.05.26 · İlk 11: 90'02.06.26 · İlk 11: 45'05.07.26 · İlk 11: 90'11.07.26 · İlk 11: 90'15.07.26 · İlk 11: 90'18.07.26 · İlk 11: 81'26.07.26 · İlk 11: 90'09.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'21.08.26 · İlk 11: 90'25.08.26 · İlk 11: 90'30.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · Sonradan: 11'06.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'19.09.26 · İlk 11: 90'11.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'25.10.26 · İlk 11: 90'01.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler40 maç · 3.405 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (3)90 dk’da 0.75
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 0.63
  • Pas isabeti80%1.406 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme50 · 53
  • Kazanılan ikili mücadele139 / 248
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.42

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Copa SudamericanaCSD Macara90081020
Serie ACSD Macara30102.50560
2025Serie ACSD Macara38413.304120
2024Serie ACSD Macara28202.47631
Toplam105719.095231

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım