ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jonas Ramalho

Forma numarası
12
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025Challenger Pro Ligi

18Maç15 kez ilk 11
1.274Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.20
Gol + asist0
Maç başına dakika79
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M27.01.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.35.5M31.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Royal Francs-Borains · Puan 5.56.7B07.02.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.76.7G24.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.76.8M28.02.26 · SK Beveren 2 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.86.2M07.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · Puan 6.25.1M11.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · Puan 5.16.3M14.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.36.3M20.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · Puan 6.36.1M05.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Jong KRC Genk 6.3, Lommel SK 5.9, Patro Eisden Maasmechelen 6.3, Royal Francs-Borains 5.5, KSC Lokeren-Temse 6.7, KAA Gent B 6.7, SK Beveren 6.8, Daring Brussels 6.2, RFC Seraing 5.1, Kortrijk 6.3, Jong KRC Genk 6.3, RFC Liege 6.1ort. 6.1830.11.25 · Jong KRC Genk 3 - 4 ROC Charleroi-Marchienne · 6.316.12.25 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Lommel SK · 5.927.01.26 · Patro Eisden Maasmechelen 1 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · 6.331.01.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 3 Royal Francs-Borains · 5.507.02.26 · KSC Lokeren-Temse 1 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.724.02.26 · KAA Gent B 1 - 3 ROC Charleroi-Marchienne · 6.728.02.26 · SK Beveren 2 - 0 ROC Charleroi-Marchienne · 6.807.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 0 - 2 Daring Brussels · 6.211.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 2 - 4 RFC Seraing · 5.114.03.26 · Kortrijk 3 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.320.03.26 · ROC Charleroi-Marchienne 1 - 2 Jong KRC Genk · 6.305.04.26 · RFC Liege 2 - 1 ROC Charleroi-Marchienne · 6.16.16.8

90 dakika başına profil17 maç · 1.184 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.00, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 56%, Top kazanma 3.36, Aldırdığı faul 1.29Şut: 1.00Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 56%Top kazanma: 3.36Aldırdığı faul: 1.29Şut1.00Pas isabeti83%Kazanılan ikili56%Top kazanma3.36Aldırdığı faul1.29
90 dakika başına profil
Şut1.00
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili56%
Top kazanma3.36
Aldırdığı faul1.29
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Challenger Pro LigiRFC Liege2ROC Charleroi-Marchienne190' İlk 116.1
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne1Jong KRC Genk228' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiKortrijk3ROC Charleroi-Marchienne190' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne2RFC Seraing4Sarı kart 171' İlk 115.1
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Daring Brussels290' İlk 116.2
  • Challenger Pro LigiSK Beveren2ROC Charleroi-Marchienne062' İlk 116.8
  • Challenger Pro LigiKAA Gent B1ROC Charleroi-Marchienne390' İlk 116.7
  • Challenger Pro LigiKSC Lokeren-Temse1ROC Charleroi-Marchienne190' İlk 116.7
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Royal Francs-Borains390' İlk 115.5
  • Challenger Pro LigiPatro Eisden Maasmechelen1ROC Charleroi-Marchienne084' İlk 116.3
  • Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne0Club NXT311' Sonradan
  • Challenger Pro LigiEupen2ROC Charleroi-Marchienne214' Sonradan

Oynadığı dakikalarSon 18 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 18 maç, Maç başına dakika 7104.10.25 · İlk 11: 90'09.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'05.12.25 · Sonradan: 14'16.12.25 · İlk 11: 90'21.12.25 · Sonradan: 14'23.01.26 · Sonradan: 11'27.01.26 · İlk 11: 84'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 90'24.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 62'07.03.26 · İlk 11: 90'11.03.26 · İlk 11: 71'14.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 28'05.04.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler17 maç · 1.184 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.00
  • Başarılı çalım2 / 4

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti83%492 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele56 / 100
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.29

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025Challenger Pro LigiROC Charleroi-Marchienne18001.27410
Toplam18001.27410

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım