1.FC Heidenheim 1846Defans
Jonas Föhrenbach
- Forma numarası
- 19
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 20262.Bundesliga
10Maç10 kez ilk 11
900Dakika
1Gol
1Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.04
Gol + asist2
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.20
Sayılar arşivimizdeki 73 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.5G08.08.26 · 1.FC Heidenheim 1846 4 - 3 VfL Osnabrück · Puan 7.56.1M15.08.26 · Hertha 4 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.16.4G29.08.26 · 1.FC Heidenheim 1846 5 - 3 Dynamo Dresden · Puan 6.47.7G06.09.26 · Greuther Fürth 0 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 7.78.6G13.09.26 · 1.FC Heidenheim 1846 1 - 0 Holstein Kiel · Puan 8.67.2B20.09.26 · Arminia Bielefeld 2 - 2 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 7.27.2B09.10.26 · 1.FC Heidenheim 1846 0 - 0 1. FC Kaiserslautern · Puan 7.26.6M17.10.26 · WfL Wolfsburg 3 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.66.3B24.10.26 · 1.FC Heidenheim 1846 1 - 1 Energie Cottbus · Puan 6.36.8M31.10.26 · Karlsruher 2 - 1 1.FC Heidenheim 1846 · Puan 6.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 2.363 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.67 |
| Kilit pas | 1.71 |
| Çalım | 0.75 |
| Pas isabeti | 81% |
| Kazanılan ikili | 61% |
| Top kazanma | 4.11 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- 2.BundesligaKarlsruher21.FC Heidenheim 1846190' İlk 116.8
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18461Energie Cottbus190' İlk 116.3
- 2.BundesligaWfL Wolfsburg31.FC Heidenheim 1846190' İlk 116.6
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 184601. FC Kaiserslautern090' İlk 117.2
- 2.BundesligaArminia Bielefeld21.FC Heidenheim 1846290' İlk 117.2
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18461Holstein Kiel0Gol 190' İlk 118.6
- 2.BundesligaGreuther Fürth01.FC Heidenheim 1846190' İlk 117.7
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18465Dynamo Dresden390' İlk 116.4
- 2.BundesligaHertha41.FC Heidenheim 1846190' İlk 116.1
- 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 18464VfL Osnabrück3AAsist 190' İlk 117.5
- Bundesliga1.FC Heidenheim 184601. FSV Mainz 05290' İlk 116.8
- Bundesliga1. FC Köln11.FC Heidenheim 1846390' İlk 117.6
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 2.363 dk
Hücum
- Şut (isabetli)2 (2)90 dk’da 0.67
- Başarılı çalım3 / 12
Pas
- Kilit pas2290 dk’da 1.71
- Pas isabeti81%1.048 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme45 · 26
- Kazanılan ikili mücadele98 / 161
- Aldırdığı faul1890 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 2.Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 10 | 1 | 1 | 900 | 0 | 0 |
| 2025 | Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 27 | 1 | 1 | 2.327 | 3 | 0 |
| DFB Pokal1.FC Heidenheim 1846 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2024 | Bundesliga1.FC Heidenheim 1846 | 28 | 0 | 1 | 1.833 | 3 | 0 |
| DFB Pokal1.FC Heidenheim 1846 | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| UEFA Konferans Ligi1.FC Heidenheim 1846 | 6 | 0 | 0 | 166 | 1 | 0 | |
| Toplam | 73 | 2 | 3 | 5.406 | 7 | 0 | |
Kulüpler
- 1.FC Heidenheim 1846Şu an#19
