Durban City FCDefans
John Managa Mokone
- Forma numarası
- 24
Defans
Sezon 2026Premier Lig
9Maç9 kez ilk 11
743Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.60
Gol + asist0
Maç başına dakika83
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 50 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G23.05.26 · Magesi FC 1 - 0 Richards Bay · Puan 6.96.5M01.08.26 · Sekhukhune United FC 1 - 0 Durban City FC · Puan 6.57.4B12.08.26 · Durban City FC 0 - 0 Lamontville Golden Arrows · Puan 7.46.7B15.08.26 · Durban City FC 1 - 1 Richards Bay · Puan 6.76.5G25.08.26 · Kruger United FC 0 - 2 Durban City FC · Puan 6.58.5B01.09.26 · Durban City FC 0 - 0 Stellenbosch FC · Puan 8.56.1M17.09.26 · Orlando Pirates FC 2 - 0 Durban City FC · Puan 6.16.2B20.09.26 · Milford FC 1 - 1 Durban City FC · Puan 6.25.6M13.10.26 · Durban City FC 1 - 2 AmaZulu FC · Puan 5.65.6M31.10.26 · Mamelodi Sundowns 4 - 1 Durban City FC · Puan 5.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil25 maç · 1.971 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 0.89 |
| Kilit pas | 1.24 |
| Çalım | 1.16 |
| Pas isabeti | 71% |
| Kazanılan ikili | 50% |
| Top kazanma | 3.48 |
| Aldırdığı faul | 1.40 |
Son maçları
- Premier LigMamelodi Sundowns4Durban City FC190' İlk 115.6
- Premier LigDurban City FC1AmaZulu FC245' İlk 115.6
- Premier LigMilford FC1Durban City FC190' İlk 116.2
- Premier LigOrlando Pirates FC2Durban City FC090' İlk 116.1
- Premier LigDurban City FC0Stellenbosch FC090' İlk 118.5
- Premier LigKruger United FC0Durban City FC290' İlk 116.5
- Premier LigDurban City FC1Richards Bay179' İlk 116.7
- Premier LigDurban City FC0Lamontville Golden Arrows090' İlk 117.4
- Premier LigSekhukhune United FC1Durban City FC079' İlk 116.5
- Premier LigMagesi FC1Richards Bay090' İlk 116.9
- Premier LigMagesi FC0Orlando Pirates FC3Sarı kart 190' İlk 115.6
- Premier LigMagesi FC1Orbit College FC245' İlk 115.7
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler25 maç · 1.971 dk
Hücum
- Şut (isabetli)4 (0)90 dk’da 0.89
- Başarılı çalım12 / 25
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.24
- Pas isabeti71%697 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme31 · 33
- Kazanılan ikili mücadele89 / 177
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.40
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Premier LigDurban City FC | 9 | 0 | 0 | 743 | 0 | 0 |
| 2025 | Premier LigMagesi FC | 23 | 1 | 0 | 1.857 | 3 | 0 |
| 2024 | Premier LigMagesi FC | 18 | 0 | 3 | 1.546 | 3 | 0 |
| Toplam | 50 | 1 | 3 | 4.146 | 6 | 0 | |
Kulüpler
- Durban City FCŞu an#24
- Magesi FCŞu an#8