- Uyruk
- Portugal
- Yaş
- 31
- Boy
- 190 cm
- Forma numarası
- 36
- Doğum yeri
- Lisbon
Orta saha
Fotoğraf: Agência Lusa · CC BY 3.0 · Vikipedi · Kaynaklar: Wikidata (CC0), Wikimedia Commons
Sezon 2026Liga Portugal · UEFA Avrupa Ligi · UEFA Uluslar Ligi
14Maç11 kez ilk 11
990Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 93 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.7M20.09.26 · Porto 3 - 1 SL Benfica · Puan 7.76.0G24.09.26 · Portugal 1 - 0 Wales · Puan 6.05.7G27.09.26 · Norway 1 - 2 Portugal · Puan 5.77.0G04.10.26 · Portugal 2 - 1 Norway · Puan 7.06.4G11.10.26 · SL Benfica 2 - 0 Vitoria Guimaraes · Puan 6.47.3G15.10.26 · SL Benfica 4 - 1 Celtic FC · Puan 7.35.9G22.10.26 · Omonia Nicosia 1 - 4 SL Benfica · Puan 5.96.2G26.10.26 · Santa Clara 1 - 2 SL Benfica · Puan 6.26.3G02.11.26 · SL Benfica 1 - 0 FC Alverca · Puan 6.36.4G05.11.26 · SL Benfica 3 - 1 Lech Poznan · Puan 6.4
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil37 maç · 2.348 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.78 |
| Kilit pas | 1.20 |
| Çalım | 1.28 |
| Pas isabeti | 85% |
| Kazanılan ikili | 60% |
| Top kazanma | 5.63 |
| Aldırdığı faul | 2.16 |
Son maçları
- UEFA Avrupa LigiSL Benfica3Lech Poznan121' İlk 116.4
- Liga PortugalSL Benfica1FC Alverca090' İlk 116.3
- Liga PortugalSanta Clara1SL Benfica290' İlk 116.2
- UEFA Avrupa LigiOmonia Nicosia1SL Benfica4Sarı kart 121' Sonradan5.9
- UEFA Avrupa LigiSL Benfica4Celtic FC1Sarı kart 190' İlk 117.3
- Liga PortugalSL Benfica2Vitoria Guimaraes090' İlk 116.4
- UEFA Uluslar LigiPortugal2Norway163' İlk 117.0
- UEFA Uluslar LigiNorway1Portugal2Sarı kart 180' İlk 115.7
- UEFA Uluslar LigiPortugal1Wales023' Sonradan6.0
- Liga PortugalPorto3SL Benfica190' İlk 117.7
- UEFA Avrupa LigiAC Milan0SL Benfica290' İlk 118.1
- Liga PortugalSL Benfica3Gil Vicente1Sarı kart 132' Sonradan6.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler37 maç · 2.348 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (8)90 dk’da 1.78
- Başarılı çalım14 / 25
Pas
- Kilit pas1290 dk’da 1.20
- Pas isabeti85%1.311 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme94 · 42
- Kazanılan ikili mücadele189 / 317
- Aldırdığı faul4190 dk’da 2.16
Bir bakışta kariyer
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Liga PortugalSL Benfica | 8 | 0 | 0 | 623 | 2 | 0 |
| UEFA Avrupa LigiSL Benfica | 3 | 0 | 0 | 201 | 1 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiPortugal | 3 | 0 | 0 | 166 | 1 | 0 | |
| 2025 | FA CupTottenham Hotspur | 1 | 0 | 0 | 90 | 1 | 0 |
| FIFA Club World CupBayern Munich | 1 | 0 | 0 | 45 | 0 | 0 | |
| Premier LigTottenham Hotspur | 33 | 5 | 2 | 2.198 | 8 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiTottenham Hotspur | 8 | 1 | 1 | 377 | 2 | 0 | |
| UEFA Süper KupaTottenham Hotspur | 1 | 0 | 0 | – | 0 | 0 | |
| 2024 | BundesligaBayern Munich | 17 | 0 | 0 | 686 | 2 | 1 |
| DFB PokalBayern Munich | 2 | 0 | 0 | 103 | 0 | 0 | |
| Euro ChampionshipPortugal | 4 | 0 | 0 | 300 | 2 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiBayern Munich | 5 | 0 | 0 | 181 | 0 | 0 | |
| UEFA Uluslar LigiPortugal | 3 | 0 | 0 | 111 | 1 | 0 | |
| World Cup - Qualification EuropePortugal | 3 | 0 | 0 | 50 | 1 | 0 | |
| 2022 | UEFA Uluslar LigiPortugal | 3 | 0 | 0 | 28 | 0 | 0 |
| World CupPortugal | 3 | 0 | 0 | 46 | 0 | 0 | |
| 2020 | Euro ChampionshipPortugal | 2 | 0 | 0 | 123 | 1 | 0 |
| World Cup - Qualification EuropePortugal | 8 | 2 | 0 | 332 | 1 | 0 | |
| Toplam | 108 | 8 | 3 | 5.660 | 23 | 1 | |
Kulüpler
- SL BenficaŞu an#36
- Tottenham HotspurŞu an#6
- PortugalŞu an#13
- Bayern MunichŞu an#16
- İspanyaŞu an#6
Hakkında
João Palhinha, SL Benfica formasıyla orta saha oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 9 Tem 1995, Lisbon (31 yaşında). Uyruğu: Portugal. Boyu: 190 cm. 2026 sezonunda 14 maçta 990 dakika oynadı; 0 gol, 0 asist.
Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir
