ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Joao Nunes

Forma numarası
30
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2025NB I

24Maç22 kez ilk 11
1.967Dakika
0Gol
0Asist
4Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.32
Gol + asist0
Maç başına dakika72
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 48 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.8M07.02.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Újpest FC · Puan 5.87.0G13.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · Puan 7.06.6G21.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Diósgyöri VTK · Puan 6.65.0M28.02.26 · Gyor ETO FC 2 - 1 Újpest FC · Puan 5.07.8B07.03.26 · Újpest FC 0 - 0 Paksi SE · Puan 7.86.2G14.03.26 · Újpest FC 2 - 1 Varda Se · Puan 6.26.3M21.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Újpest FC · Puan 6.36.4M25.04.26 · Puskas Academy 2 - 0 Újpest FC · Puan 6.45.8M03.05.26 · Újpest FC 0 - 5 Ferencvárosi TC · Puan 5.86.3M16.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Újpest FC · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: MTK Budapest FC 6.3, Puskas Academy 6.5, Ferencvárosi TC 5.8, Debreceni VSC 7.0, Diósgyöri VTK 6.6, Gyor ETO FC 5.0, Paksi SE 7.8, Varda Se 6.2, Zalaegerszeg TE 6.3, Puskas Academy 6.4, Ferencvárosi TC 5.8, Debreceni VSC 6.3ort. 6.3313.12.25 · MTK Budapest FC 3 - 4 Újpest FC · 6.331.01.26 · Újpest FC 0 - 1 Puskas Academy · 6.507.02.26 · Ferencvárosi TC 3 - 0 Újpest FC · 5.813.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Debreceni VSC · 7.021.02.26 · Újpest FC 2 - 1 Diósgyöri VTK · 6.628.02.26 · Gyor ETO FC 2 - 1 Újpest FC · 5.007.03.26 · Újpest FC 0 - 0 Paksi SE · 7.814.03.26 · Újpest FC 2 - 1 Varda Se · 6.221.03.26 · Zalaegerszeg TE 2 - 0 Újpest FC · 6.325.04.26 · Puskas Academy 2 - 0 Újpest FC · 6.403.05.26 · Újpest FC 0 - 5 Ferencvárosi TC · 5.816.05.26 · Debreceni VSC 2 - 1 Újpest FC · 6.36.37.8

Son maçları

  • NB IDebreceni VSC2Újpest FC190' İlk 116.3
  • NB IÚjpest FC0Ferencvárosi TC521' Sonradan5.8
  • NB IPuskas Academy2Újpest FC027' Sonradan6.4
  • NB IZalaegerszeg TE2Újpest FC0Sarı kart 190' İlk 116.3
  • NB IÚjpest FC2Varda Se190' İlk 116.2
  • NB IÚjpest FC0Paksi SE090' İlk 117.8
  • NB IGyor ETO FC2Újpest FC190' İlk 115.0
  • NB IÚjpest FC2Diósgyöri VTK190' İlk 116.6
  • NB IÚjpest FC2Debreceni VSC190' İlk 117.0
  • NB IFerencvárosi TC3Újpest FC045' İlk 115.8
  • NB IÚjpest FC0Puskas Academy1Sarı kart 190' İlk 116.5
  • NB IMTK Budapest FC3Újpest FC4Sarı kart 190' İlk 116.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8130.08.25 · İlk 11: 90'04.10.25 · İlk 11: 90'19.10.25 · İlk 11: 90'26.10.25 · İlk 11: 90'02.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'30.11.25 · İlk 11: 90'07.12.25 · İlk 11: 90'13.12.25 · İlk 11: 90'31.01.26 · İlk 11: 90'07.02.26 · İlk 11: 45'13.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'25.04.26 · Sonradan: 27'03.05.26 · Sonradan: 21'16.05.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 1.173 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (1)
  • Başarılı çalım1 / 3

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti88%656 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme17 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele51 / 83
  • Aldırdığı faul890 dk’da 1.33

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2025NB IÚjpest FC24001.96740
2024NB IÚjpest FC24122.16050
Toplam48124.12790

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım