JuventudeDefans
João Lucas
- Forma numarası
- 2
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Serie A
6Maç6 kez ilk 11
483Dakika
0Gol
0Asist
3Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.38
Gol + asist0
Maç başına dakika67
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 47 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0M06.11.25 · Grêmio FB Porto Alegrense 0 - 1 Cruzeiro EC · Puan 6.06.5B10.11.25 · Fortaleza CE 2 - 2 Grêmio FB Porto Alegrense · Puan 6.56.5G20.11.25 · Grêmio FB Porto Alegrense 2 - 0 CR Vasco da Gama · Puan 6.5–G26.11.25 · Grêmio FB Porto Alegrense 3 - 2 SE Palmeiras6.4M29.01.26 · EC Vitoria BA 2 - 0 Remo PA · Puan 6.45.6B05.02.26 · Remo PA 2 - 2 Mirassol FC · Puan 5.66.0B12.02.26 · Atletico Mineiro 3 - 3 Remo PA · Puan 6.07.9B26.02.26 · Remo PA 1 - 1 SC Internacional · Puan 7.97.0M13.03.26 · Remo PA 0 - 2 Fluminense · Puan 7.05.5M16.03.26 · Coritiba 1 - 0 Remo PA · Puan 5.5
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil9 maç · 608 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Kilit pas | 1.17 |
| Pas isabeti | 76% |
| Kazanılan ikili | 57% |
| Top kazanma | 4.96 |
| Aldırdığı faul | 1.36 |
Son maçları
- Serie ACoritiba1Remo PA0Sarı kart 133' İlk 115.5
- Serie ARemo PA0Fluminense290' İlk 117.0
- Serie ARemo PA1SC Internacional1Sarı kart 190' İlk 117.9
- Serie AAtletico Mineiro3Remo PA390' İlk 116.0
- Serie ARemo PA2Mirassol FC2Sarı kart 190' İlk 115.6
- Serie AEC Vitoria BA2Remo PA090' İlk 116.4
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense3SE Palmeiras212' Sonradan
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense2CR Vasco da Gama023' Sonradan6.5
- Serie AFortaleza CE2Grêmio FB Porto Alegrense290' İlk 116.5
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense0Cruzeiro EC163' İlk 116.0
- Serie ACorinthians SP2Grêmio FB Porto Alegrense090' İlk 116.5
- Serie AGrêmio FB Porto Alegrense3Juventude190' İlk 117.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler9 maç · 608 dk
Hücum
- Şut (isabetli)3 (1)
- Başarılı çalım3 / 7
Pas
- Kilit pas590 dk’da 1.17
- Pas isabeti76%202 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme22 · 9
- Kazanılan ikili mücadele40 / 70
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.36
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Serie ARemo PA | 6 | 0 | 0 | 483 | 3 | 0 |
| 2025 | CONMEBOL SudamericanaGrêmio FB Porto Alegrense | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 |
| Serie AGrêmio FB Porto Alegrense | 10 | 0 | 0 | 518 | 1 | 0 | |
| 2024 | Serie AJuventude | 30 | 1 | 6 | 2.573 | 8 | 1 |
| Toplam | 47 | 1 | 6 | 3.614 | 12 | 1 | |
Kulüpler
- JuventudeŞu an#2
- Grêmio FB Porto AlegrenseŞu an#2
- Remo PAŞu an#2
