ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
MetzOrta saha

Jessy Deminguet

Forma numarası
20
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

11Maç11 kez ilk 11
937Dakika
2Gol
3Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.09
Gol + asist5
Maç başına dakika84
90 dakikada gol + asist0.54

Sayılar arşivimizdeki 79 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.3B22.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · Puan 7.36.8B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · Puan 6.88.6G05.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · Puan 8.67.1M14.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz · Puan 7.17.6B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · Puan 7.67.1M12.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · Puan 7.17.7G17.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · Puan 7.76.0B23.10.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Metz · Puan 6.05.8M30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 5.86.9G06.11.26 · Montpellier 2 - 3 Metz · Puan 6.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: En Avant Guingamp 7.6, Grenoble Foot 38 6.5, Stade Lavallois Mayenne FC 7.3, Annecy FC 6.8, Rodez 8.6, Red Star FC 7.1, AS Saint-Étienne 7.6, Dijon 7.1, Sochaux Monteliard 7.7, USL Dunkerque 6.0, Pau FC 5.8, Montpellier 6.9ort. 7.0808.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.614.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 6.522.08.26 · Metz 1 - 1 Stade Lavallois Mayenne FC · 7.329.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · 6.805.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · 8.614.09.26 · Red Star FC 1 - 0 Metz · 7.119.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · 7.612.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · 7.117.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · 7.723.10.26 · USL Dunkerque 1 - 1 Metz · 6.030.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 5.806.11.26 · Montpellier 2 - 3 Metz · 6.96.98.6

90 dakika başına profil31 maç · 2.272 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.80, Kilit pas 1.66, Çalım 1.35, Pas isabeti 88%, Kazanılan ikili 52%, Top kazanma 3.08, Aldırdığı faul 1.89Şut: 1.80Kilit pas: 1.66Çalım: 1.35Pas isabeti: 88%Kazanılan ikili: 52%Top kazanma: 3.08Aldırdığı faul: 1.89Şut1.80Kilit pas1.66Çalım1.35Pas isabeti88%Kazanılan ikili52%Top kazanma3.08Aldırdığı faul1.89
90 dakika başına profil
Şut1.80
Kilit pas1.66
Çalım1.35
Pas isabeti88%
Kazanılan ikili52%
Top kazanma3.08
Aldırdığı faul1.89
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 2, Asist 0; 2026: Gol 2, Asist 32024 · Gol: 12024 · Asist: 22025 · Gol: 22026 · Gol: 22026 · Asist: 3

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8315.03.26 · İlk 11: 70'22.03.26 · İlk 11: 80'05.04.26 · İlk 11: 87'10.04.26 · İlk 11: 81'19.04.26 · İlk 11: 75'26.04.26 · İlk 11: 82'02.05.26 · İlk 11: 81'10.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 66'14.09.26 · İlk 11: 61'19.09.26 · İlk 11: 90'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'23.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'06.11.26 · İlk 11: 80'

Ayrıntılı istatistikler31 maç · 2.272 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (9)90 dk’da 1.80
  • Başarılı çalım9 / 21

Pas

  • Kilit pas1490 dk’da 1.66
  • Pas isabeti88%1.123 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme46 · 22
  • Kazanılan ikili mücadele113 / 219
  • Aldırdığı faul4090 dk’da 1.89

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Metz112393720
2025Coupe de FranceMetz1009000
Lig 1Metz31202.02140
2024Lig 1Metz20014600
Lig 2Metz30122.40330
2023Coupe de FranceStrasbourg30011600
Toplam78555.71390

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım