ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jérémie Matumona

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

5Maç5 kez ilk 11
404Dakika
0Gol
1Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist2
Maç başına dakika76
90 dakikada gol + asist0.24

Sayılar arşivimizdeki 18 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

5.9M17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 5.96.5M24.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.56.2M02.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · Puan 6.26.8M09.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · Puan 6.86.3M08.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 6.36.7M21.08.26 · Sochaux Monteliard 1 - 0 En Avant Guingamp · Puan 6.77.0B29.08.26 · En Avant Guingamp 3 - 3 Nantes · Puan 7.06.2G23.10.26 · Clermont Foot 0 - 2 En Avant Guingamp · Puan 6.26.9G31.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Étienne · Puan 6.96.1M06.11.26 · USL Dunkerque 3 - 0 En Avant Guingamp · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Nancy Lorraine 4.5, Annecy FC 6.4, Pau FC 5.9, Red Star FC 6.5, SPC Bastia 6.2, Clermont Foot 6.8, Metz 6.3, Sochaux Monteliard 6.7, Nantes 7.0, Clermont Foot 6.2, AS Saint-Étienne 6.9, USL Dunkerque 6.1ort. 6.2919.01.26 · Nancy Lorraine 0 - 3 En Avant Guingamp · 4.503.04.26 · Annecy FC 1 - 0 En Avant Guingamp · 6.417.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 5.924.04.26 · Red Star FC 3 - 2 En Avant Guingamp · 6.502.05.26 · En Avant Guingamp 0 - 1 SPC Bastia · 6.209.05.26 · Clermont Foot 1 - 0 En Avant Guingamp · 6.808.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · 6.321.08.26 · Sochaux Monteliard 1 - 0 En Avant Guingamp · 6.729.08.26 · En Avant Guingamp 3 - 3 Nantes · 7.023.10.26 · Clermont Foot 0 - 2 En Avant Guingamp · 6.231.10.26 · En Avant Guingamp 3 - 0 AS Saint-Étienne · 6.906.11.26 · USL Dunkerque 3 - 0 En Avant Guingamp · 6.16.17.0

90 dakika başına profil13 maç · 749 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 1.54, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 48%, Top kazanma 3.24, Aldırdığı faul 1.55Kilit pas: 1.54Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 48%Top kazanma: 3.24Aldırdığı faul: 1.55Kilit pas1.54Pas isabeti87%Kazanılan ikili48%Top kazanma3.24Aldırdığı faul1.55
90 dakika başına profil
Kilit pas1.54
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili48%
Top kazanma3.24
Aldırdığı faul1.55
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 12025 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 18 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 18 maç, Maç başına dakika 5404.02.25 · Sonradan: 26'09.08.25 · Sonradan: 12'30.08.25 · Sonradan: 20'19.12.25 · İlk 11: 62'19.01.26 · Sonradan: 1'06.02.26 · Sonradan: 14'03.04.26 · İlk 11: 68'10.04.26 · Sonradan: 14'17.04.26 · Sonradan: 28'24.04.26 · İlk 11: 90'02.05.26 · İlk 11: 60'09.05.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 74'21.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 68'23.10.26 · İlk 11: 82'31.10.26 · İlk 11: 90'06.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler13 maç · 749 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)1 (0)
  • Başarılı çalım2 / 9

Pas

  • Kilit pas1090 dk’da 1.54
  • Pas isabeti87%355 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme18 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele38 / 80
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.55

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2En Avant Guingamp50140410
2025Coupe de FranceEn Avant Guingamp1006200
Lig 2En Avant Guingamp100139731
2024Coupe de FranceLe Mans1002600
Toplam170288941

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım