ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jeffrey Fortes

Uyruk
Cape Verde
Yaş
37
Boy
183 cm
Kilo
75 kg
Forma numarası
22
Doğum yeri
Rotterdam
Tam adı
Jeffry Fortes
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: Wikidata (CC0), API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie · KNVB Beker

12Maç12 kez ilk 11
1.039Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan7.00
Gol + asist1
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.10

Sayılar arşivimizdeki 85 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2G21.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · Puan 6.27.1M28.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · Puan 7.16.0M07.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · Puan 6.06.1M13.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.18.0G18.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · Puan 8.06.5M27.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.56.7B03.10.26 · FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht · Puan 6.78.2G09.10.26 · Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Den Bosch · Puan 8.27.1G16.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · Puan 7.18.1G27.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch · Puan 8.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Almere City FC 7.0, Heracles Almelo 5.4, FC Eindhoven 6.2, Vitesse Arnhem 7.1, Jong PSV Eindhoven 6.0, FC Volendam 6.1, Helmond Sport 8.0, De Graafschap 6.5, FC Dordrecht 6.7, Jong AZ Alkmaar 8.2, TOP Oss 7.1, Rijnsburgse Boys 8.1ort. 6.8708.08.26 · FC Den Bosch 1 - 1 Almere City FC · 7.014.08.26 · Heracles Almelo 3 - 2 FC Den Bosch · 5.421.08.26 · FC Den Bosch 5 - 2 FC Eindhoven · 6.228.08.26 · FC Den Bosch 1 - 4 Vitesse Arnhem · 7.107.09.26 · Jong PSV Eindhoven 3 - 1 FC Den Bosch · 6.013.09.26 · FC Volendam 2 - 0 FC Den Bosch · 6.118.09.26 · FC Den Bosch 2 - 1 Helmond Sport · 8.027.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · 6.503.10.26 · FC Den Bosch 1 - 1 FC Dordrecht · 6.709.10.26 · Jong AZ Alkmaar 0 - 1 FC Den Bosch · 8.216.10.26 · FC Den Bosch 2 - 1 TOP Oss · 7.127.10.26 · Rijnsburgse Boys 3 - 5 FC Den Bosch · 8.18.18.2

90 dakika başına profil33 maç · 2.628 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.36, Kilit pas 1.68, Pas isabeti 83%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 4.44, Aldırdığı faul 1.57Şut: 1.36Kilit pas: 1.68Pas isabeti: 83%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 4.44Aldırdığı faul: 1.57Şut1.36Kilit pas1.68Pas isabeti83%Kazanılan ikili63%Top kazanma4.44Aldırdığı faul1.57
90 dakika başına profil
Şut1.36
Kilit pas1.68
Pas isabeti83%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma4.44
Aldırdığı faul1.57
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 2, Asist 8; 2025: Gol 4, Asist 2; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 22024 · Asist: 82025 · Gol: 42025 · Asist: 22026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7727.02.26 · İlk 11: 90'08.03.26 · İlk 11: 89'13.03.26 · İlk 11: 45'06.04.26 · Sonradan: 30'10.04.26 · Sonradan: 13'17.04.26 · İlk 11: 90'20.04.26 · Sonradan: 57'24.04.26 · İlk 11: 90'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 87'21.08.26 · İlk 11: 90'28.08.26 · İlk 11: 71'07.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 90'18.09.26 · İlk 11: 90'27.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 71'09.10.26 · İlk 11: 90'16.10.26 · İlk 11: 90'27.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler33 maç · 2.628 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)18 (7)90 dk’da 1.36
  • Başarılı çalım2 / 7

Pas

  • Kilit pas2790 dk’da 1.68
  • Pas isabeti83%1.238 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme55 · 49
  • Kazanılan ikili mücadele137 / 217
  • Aldırdığı faul2590 dk’da 1.57

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: FC Dordrecht · 2008–2009, FC Den Bosch · 2009–2012, FC Dordrecht · 2012–FC Dordrecht · 2008–2009FC Den…FC Den Bosch · 2009–2012FC DordrechtFC Dordrecht · 2012–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieFC Den Bosch110094910
KNVB BekerFC Den Bosch1109000
2025Eerste DivisieFC Den Bosch32322.52981
KNVB BekerFC Den Bosch31024000
2024Eerste DivisieDe Graafschap33282.74750
EredivisieDe Graafschap20018010
KNVB BekerDe Graafschap30020200
Toplam857106.937151

Kulüpler

Hakkında

Jeffrey Fortes, De Graafschap formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 22 Mar 1989, Rotterdam (37 yaşında). Uyruğu: Cape Verde. Boyu: 183 cm. 2026 sezonunda 12 maçta 1.039 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım