ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
MetzDefans

Jean Ruiz

Forma numarası
5
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Lig 2

8Maç8 kez ilk 11
668Dakika
0Gol
1Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.56
Gol + asist1
Maç başına dakika81
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.4G17.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 6.45.0M24.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · Puan 5.07.0G08.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · Puan 7.07.6B14.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · Puan 7.66.5B29.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · Puan 6.55.8G05.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · Puan 5.88.2B19.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · Puan 8.26.4M12.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · Puan 6.46.6G17.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · Puan 6.66.1M30.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · Puan 6.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Le Mans 7.0, Amiens SC 7.8, En Avant Guingamp 6.4, Annecy FC 5.0, En Avant Guingamp 7.0, Grenoble Foot 38 7.6, Annecy FC 6.5, Rodez 5.8, AS Saint-Étienne 8.2, Dijon 6.4, Sochaux Monteliard 6.6, Pau FC 6.1ort. 6.7006.04.26 · Le Mans 4 - 0 Pau FC · 7.010.04.26 · Amiens SC 0 - 1 Pau FC · 7.817.04.26 · Pau FC 2 - 1 En Avant Guingamp · 6.424.04.26 · Annecy FC 5 - 1 Pau FC · 5.008.08.26 · Metz 2 - 1 En Avant Guingamp · 7.014.08.26 · Grenoble Foot 38 0 - 0 Metz · 7.629.08.26 · Annecy FC 1 - 1 Metz · 6.505.09.26 · Metz 4 - 1 Rodez · 5.819.09.26 · Metz 2 - 2 AS Saint-Étienne · 8.212.10.26 · Dijon 4 - 2 Metz · 6.417.10.26 · Metz 3 - 2 Sochaux Monteliard · 6.630.10.26 · Metz 1 - 3 Pau FC · 6.16.18.2

90 dakika başına profil24 maç · 2.046 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.14, Kilit pas 1.02, Çalım 1.06, Pas isabeti 90%, Kazanılan ikili 63%, Top kazanma 3.43, Aldırdığı faul 1.14Şut: 1.14Kilit pas: 1.02Çalım: 1.06Pas isabeti: 90%Kazanılan ikili: 63%Top kazanma: 3.43Aldırdığı faul: 1.14Şut1.14Kilit pas1.02Çalım1.06Pas isabeti90%Kazanılan ikili63%Top kazanma3.43Aldırdığı faul1.14
90 dakika başına profil
Şut1.14
Kilit pas1.02
Çalım1.06
Pas isabeti90%
Kazanılan ikili63%
Top kazanma3.43
Aldırdığı faul1.14
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2023: Gol 0, Asist 0; 2024: Gol 1, Asist 2; 2025: Gol 1, Asist 1; 2026: Gol 0, Asist 12024 · Gol: 12024 · Asist: 22025 · Gol: 12025 · Asist: 12026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8630.01.26 · İlk 11: 90'06.02.26 · İlk 11: 90'13.02.26 · İlk 11: 90'21.02.26 · İlk 11: 90'28.02.26 · İlk 11: 90'06.03.26 · İlk 11: 90'13.03.26 · İlk 11: 90'20.03.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'10.04.26 · İlk 11: 90'17.04.26 · İlk 11: 76'24.04.26 · İlk 11: 66'08.08.26 · İlk 11: 90'14.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 45'19.09.26 · İlk 11: 83'12.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 2.046 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.14
  • Başarılı çalım5 / 6

Pas

  • Kilit pas490 dk’da 1.02
  • Pas isabeti90%1.444 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme32 · 26
  • Kazanılan ikili mücadele82 / 130
  • Aldırdığı faul990 dk’da 1.14

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Lig 2Metz80166820
2025Lig 2Pau FC27112.35040
2024Lig 2Pau FC28122.23780
2023Coupe de FrancePau FC1006400
Toplam64245.319140

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım