ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jaygo van Ommeren

Forma numarası
25
Orta saha

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

3Maç1 kez ilk 11
127Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist0
Maç başına dakika57
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 26 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M22.01.26 · Utrecht 0 - 2 KRC Genk · Puan 6.36.2B23.01.26 · MVV Maastricht 2 - 2 Jong FC Utrecht · Puan 6.27.2B26.01.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong FC Utrecht · Puan 7.27.9B02.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 2 VVV-Venlo · Puan 7.96.6B16.02.26 · Jong FC Utrecht 1 - 1 Willem II · Puan 6.67.3M20.02.26 · De Graafschap 1 - 0 Jong FC Utrecht · Puan 7.36.6M02.03.26 · Emmen 1 - 0 Jong FC Utrecht · Puan 6.66.3B07.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · Puan 6.36.7G14.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · Puan 6.76.8M09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 6.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Roda JC Kerkrade 6.2, Jong PSV Eindhoven 5.9, KRC Genk 6.3, MVV Maastricht 6.2, Waalwijk 7.2, VVV-Venlo 7.9, Willem II 6.6, De Graafschap 7.3, Emmen 6.6, FC Eindhoven 6.3, Jong Ajax Amsterdam 6.7, De Graafschap 6.8ort. 6.6722.12.25 · Jong FC Utrecht 1 - 3 Roda JC Kerkrade · 6.219.01.26 · Jong FC Utrecht 5 - 3 Jong PSV Eindhoven · 5.922.01.26 · Utrecht 0 - 2 KRC Genk · 6.323.01.26 · MVV Maastricht 2 - 2 Jong FC Utrecht · 6.226.01.26 · Waalwijk 2 - 2 Jong FC Utrecht · 7.202.02.26 · Jong FC Utrecht 2 - 2 VVV-Venlo · 7.916.02.26 · Jong FC Utrecht 1 - 1 Willem II · 6.620.02.26 · De Graafschap 1 - 0 Jong FC Utrecht · 7.302.03.26 · Emmen 1 - 0 Jong FC Utrecht · 6.607.09.26 · Jong FC Utrecht 0 - 0 FC Eindhoven · 6.314.09.26 · Jong FC Utrecht 6 - 1 Jong Ajax Amsterdam · 6.709.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 6.86.87.9

90 dakika başına profil15 maç · 891 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.58, Kilit pas 1.36, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 54%, Top kazanma 6.01, Aldırdığı faul 1.93Şut: 1.58Kilit pas: 1.36Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 54%Top kazanma: 6.01Aldırdığı faul: 1.93Şut1.58Kilit pas1.36Pas isabeti82%Kazanılan ikili54%Top kazanma6.01Aldırdığı faul1.93
90 dakika başına profil
Şut1.58
Kilit pas1.36
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili54%
Top kazanma6.01
Aldırdığı faul1.93
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieDe Graafschap2Jong FC Utrecht160' İlk 116.8
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht6Jong Ajax Amsterdam145' Sonradan6.7
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht0FC Eindhoven022' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieEmmen1Jong FC Utrecht0Sarı kart 145' İlk 116.6
  • Eerste DivisieDe Graafschap1Jong FC Utrecht090' İlk 117.3
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Willem II190' İlk 116.6
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht2VVV-Venlo290' İlk 117.9
  • Eerste DivisieWaalwijk2Jong FC Utrecht245' Sonradan7.2
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht261' İlk 116.2
  • UEFA Avrupa LigiUtrecht0KRC Genk222' Sonradan6.3
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht5Jong PSV Eindhoven3Sarı kart 145' İlk 115.9
  • Eerste DivisieJong FC Utrecht1Roda JC Kerkrade365' İlk 116.2

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 2; 2026: Gol 0, Asist 02025 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 6126.09.25 · İlk 11: 90'17.10.25 · İlk 11: 61'21.10.25 · İlk 11: 45'24.10.25 · İlk 11: 66'01.11.25 · İlk 11: 62'07.11.25 · İlk 11: 76'21.11.25 · İlk 11: 90'12.12.25 · İlk 11: 45'22.12.25 · İlk 11: 65'19.01.26 · İlk 11: 45'22.01.26 · Sonradan: 22'23.01.26 · İlk 11: 61'26.01.26 · Sonradan: 45'02.02.26 · İlk 11: 90'16.02.26 · İlk 11: 90'20.02.26 · İlk 11: 90'02.03.26 · İlk 11: 45'07.09.26 · Sonradan: 22'14.09.26 · Sonradan: 45'09.10.26 · İlk 11: 60'

Ayrıntılı istatistikler15 maç · 891 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)5 (1)90 dk’da 1.58
  • Başarılı çalım3 / 7

Pas

  • Kilit pas790 dk’da 1.36
  • Pas isabeti82%476 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme39 · 16
  • Kazanılan ikili mücadele67 / 125
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.93

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieJong FC Utrecht30012700
2025Eerste DivisieJong FC Utrecht19021.27340
EredivisieUtrecht2003900
UEFA Avrupa LigiUtrecht1002200
2024Eerste DivisieJong FC Utrecht100800
Toplam26021.46940

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım