ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jano Gordon

Forma numarası
21
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Liga Profesional

3Maç3 kez ilk 11
259Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.81
Gol + asist1
Maç başına dakika80
90 dakikada gol + asist0.11

Sayılar arşivimizdeki 31 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.2B13.09.25 · CA Huracan 0 - 0 Velez Sarsfield · Puan 6.26.1M17.09.25 · Velez Sarsfield 0 - 1 Racing Club Avellaneda · Puan 6.17.2G19.10.25 · CA Sarmiento Junin 0 - 2 Velez Sarsfield · Puan 7.26.7M01.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 1 Talleres De Cordoba · Puan 6.76.2M10.11.25 · Gimnasia y Esgrima La Plata 2 - 0 Velez Sarsfield · Puan 6.28.0B16.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 0 CA River Plate BA · Puan 8.05.6M23.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 2 Argentinos Juniors · Puan 5.67.5G23.01.26 · Instituto AC Cordoba 0 - 1 Velez Sarsfield · Puan 7.56.5G27.01.26 · Velez Sarsfield 2 - 1 Talleres De Cordoba · Puan 6.58.1B01.02.26 · CA Independiente Avellaneda 1 - 1 Velez Sarsfield · Puan 8.1

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Godoy Cruz AT 7.3, CA Lanus 6.8, CA Huracan 6.2, Racing Club Avellaneda 6.1, CA Sarmiento Junin 7.2, Talleres De Cordoba 6.7, Gimnasia y Esgrima La Plata 6.2, CA River Plate BA 8.0, Argentinos Juniors 5.6, Instituto AC Cordoba 7.5, Talleres De Cordoba 6.5, CA Independiente Avellaneda 8.1ort. 6.8525.08.25 · Godoy Cruz AT 0 - 2 Velez Sarsfield · 7.331.08.25 · Velez Sarsfield 3 - 0 CA Lanus · 6.813.09.25 · CA Huracan 0 - 0 Velez Sarsfield · 6.217.09.25 · Velez Sarsfield 0 - 1 Racing Club Avellaneda · 6.119.10.25 · CA Sarmiento Junin 0 - 2 Velez Sarsfield · 7.201.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 1 Talleres De Cordoba · 6.710.11.25 · Gimnasia y Esgrima La Plata 2 - 0 Velez Sarsfield · 6.216.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 0 CA River Plate BA · 8.023.11.25 · Velez Sarsfield 0 - 2 Argentinos Juniors · 5.623.01.26 · Instituto AC Cordoba 0 - 1 Velez Sarsfield · 7.527.01.26 · Velez Sarsfield 2 - 1 Talleres De Cordoba · 6.501.02.26 · CA Independiente Avellaneda 1 - 1 Velez Sarsfield · 8.18.1

90 dakika başına profil7 maç · 617 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.03, Kilit pas 2.00, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 55%, Top kazanma 4.52, Aldırdığı faul 1.01Şut: 1.03Kilit pas: 2.00Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 55%Top kazanma: 4.52Aldırdığı faul: 1.01Şut1.03Kilit pas2.00Pas isabeti73%Kazanılan ikili55%Top kazanma4.52Aldırdığı faul1.01
90 dakika başına profil
Şut1.03
Kilit pas2.00
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili55%
Top kazanma4.52
Aldırdığı faul1.01
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Liga ProfesionalCA Independiente Avellaneda1Velez Sarsfield1Gol 190' İlk 118.1
  • Liga ProfesionalVelez Sarsfield2Talleres De Cordoba179' İlk 116.5
  • Liga ProfesionalInstituto AC Cordoba0Velez Sarsfield190' İlk 117.5
  • Liga ProfesionalVelez Sarsfield0Argentinos Juniors2Sarı kart 190' İlk 115.6
  • Liga ProfesionalVelez Sarsfield0CA River Plate BA090' İlk 118.0
  • Liga ProfesionalGimnasia y Esgrima La Plata2Velez Sarsfield088' İlk 116.2
  • Liga ProfesionalVelez Sarsfield0Talleres De Cordoba190' İlk 116.7
  • Liga ProfesionalCA Sarmiento Junin0Velez Sarsfield290' İlk 117.2
  • Copa LibertadoresVelez Sarsfield0Racing Club Avellaneda178' İlk 116.1
  • Liga ProfesionalCA Huracan0Velez Sarsfield016' Sonradan6.2
  • Liga ProfesionalVelez Sarsfield3CA Lanus090' İlk 116.8
  • Liga ProfesionalGodoy Cruz AT0Velez Sarsfield2Sarı kart 183' İlk 117.3

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 0, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8315.05.25 · İlk 11: 90'30.05.25 · İlk 11: 90'15.07.25 · İlk 11: 90'20.07.25 · İlk 11: 55'27.07.25 · İlk 11: 90'08.08.25 · İlk 11: 90'13.08.25 · İlk 11: 90'20.08.25 · İlk 11: 90'25.08.25 · İlk 11: 83'31.08.25 · İlk 11: 90'13.09.25 · Sonradan: 16'17.09.25 · İlk 11: 78'19.10.25 · İlk 11: 90'01.11.25 · İlk 11: 90'10.11.25 · İlk 11: 88'16.11.25 · İlk 11: 90'23.11.25 · İlk 11: 90'23.01.26 · İlk 11: 90'27.01.26 · İlk 11: 79'01.02.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler7 maç · 617 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)4 (2)90 dk’da 1.03
  • Başarılı çalım3 / 6

Pas

  • Kilit pas690 dk’da 2.00
  • Pas isabeti73%231 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme20 · 11
  • Kazanılan ikili mücadele39 / 71
  • Aldırdığı faul490 dk’da 1.01

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Liga ProfesionalVelez Sarsfield31025900
2025Copa LibertadoresVelez Sarsfield60151810
Liga ProfesionalVelez Sarsfield22001.70861
Toplam31112.48571

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım