ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jannes Wieckhoff

Forma numarası
2
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Eerste Divisie

9Maç4 kez ilk 11
363Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.49
Gol + asist0
Maç başına dakika43
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 57 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

–M04.09.26 · Heracles Almelo 5 - 0 De Graafschap–G11.09.26 · Emmen 1 - 2 De Graafschap5.9M20.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · Puan 5.96.7G27.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · Puan 6.76.0B03.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · Puan 6.07.0G09.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · Puan 7.0–M19.10.26 · Jong Ajax Amsterdam 2 - 1 De Graafschap6.0B23.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · Puan 6.05.9M27.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · Puan 5.97.9G30.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · Puan 7.9

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: SC Heerenveen 6.6, Ajax Amsterdam 6.3, PEC Zwolle 6.4, Helmond Sport 5.8, Jong AZ Alkmaar 5.7, NAC Breda 5.9, FC Den Bosch 6.7, FC Eindhoven 6.0, Jong FC Utrecht 7.0, Waalwijk 6.0, Roda JC Kerkrade 5.9, FC Volendam 7.9ort. 6.3505.04.26 · SC Heerenveen 4 - 1 Heracles Almelo · 6.611.04.26 · Heracles Almelo 0 - 3 Ajax Amsterdam · 6.303.05.26 · PEC Zwolle 1 - 0 Heracles Almelo · 6.409.08.26 · Helmond Sport 1 - 1 De Graafschap · 5.817.08.26 · De Graafschap 2 - 5 Jong AZ Alkmaar · 5.720.09.26 · De Graafschap 1 - 2 NAC Breda · 5.927.09.26 · De Graafschap 1 - 0 FC Den Bosch · 6.703.10.26 · FC Eindhoven 2 - 2 De Graafschap · 6.009.10.26 · De Graafschap 2 - 1 Jong FC Utrecht · 7.023.10.26 · De Graafschap 1 - 1 Waalwijk · 6.027.10.26 · Roda JC Kerkrade 1 - 0 De Graafschap · 5.930.10.26 · FC Volendam 1 - 2 De Graafschap · 7.97.9

90 dakika başına profil23 maç · 910 dk

90 dakika başına profil: Kilit pas 2.17, Çalım 1.56, Pas isabeti 82%, Kazanılan ikili 53%, Top kazanma 4.10, Aldırdığı faul 1.97Kilit pas: 2.17Çalım: 1.56Pas isabeti: 82%Kazanılan ikili: 53%Top kazanma: 4.10Aldırdığı faul: 1.97Kilit pas2.17Çalım1.56Pas isabeti82%Kazanılan ikili53%Top kazanma4.10Aldırdığı faul1.97
90 dakika başına profil
Kilit pas2.17
Çalım1.56
Pas isabeti82%
Kazanılan ikili53%
Top kazanma4.10
Aldırdığı faul1.97
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 2; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Asist: 2

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 4522.02.26 · Sonradan: 30'28.02.26 · İlk 11: 85'06.03.26 · İlk 11: 81'15.03.26 · İlk 11: 45'20.03.26 · İlk 11: 45'05.04.26 · Sonradan: 32'11.04.26 · İlk 11: 55'03.05.26 · Sonradan: 45'09.08.26 · Sonradan: 22'17.08.26 · Sonradan: 31'04.09.26 · Sonradan: 11'11.09.26 · Sonradan: 8'20.09.26 · Sonradan: 21'27.09.26 · İlk 11: 60'03.10.26 · İlk 11: 60'09.10.26 · İlk 11: 60'19.10.26 · Sonradan: 30'23.10.26 · Sonradan: 25'27.10.26 · İlk 11: 60'30.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler23 maç · 910 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)2 (0)
  • Başarılı çalım8 / 17

Pas

  • Kilit pas1590 dk’da 2.17
  • Pas isabeti82%378 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme21 · 6
  • Kazanılan ikili mücadele44 / 83
  • Aldırdığı faul1190 dk’da 1.97

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieDe Graafschap90036320
2025EredivisieHeracles Almelo190086030
KNVB BekerHeracles Almelo2005300
2024EredivisieHeracles Almelo21021.24940
KNVB BekerHeracles Almelo30020610
Toplam54022.731100

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım