1. FC KölnDefans
Jahmai Simpson-Pusey
- Forma numarası
- 22
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Bundesliga · DFB Pokal
9Maç9 kez ilk 11
810Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.74
Gol + asist0
Maç başına dakika90
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 29 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.1G24.08.26 · FC Wurzburger Kickers 1 - 2 1. FC Köln · Puan 7.16.1G29.08.26 · 1. FC Köln 3 - 2 TSG 1899 Hoffenheim · Puan 6.16.2M04.09.26 · VfB Stuttgart 4 - 1 1. FC Köln · Puan 6.27.4B12.09.26 · 1. FC Köln 1 - 1 Werder Bremen · Puan 7.46.5M19.09.26 · Hamburg SV 2 - 1 1. FC Köln · Puan 6.57.5G11.10.26 · 1. FC Köln 2 - 1 Borussia Monchengladbach · Puan 7.56.7M16.10.26 · Eintracht Frankfurt 1 - 0 1. FC Köln · Puan 6.76.3B24.10.26 · 1. FC Köln 0 - 0 Schalke 04 · Puan 6.36.5G27.10.26 · 1. FC Köln 5 - 0 1. FC Union Berlin · Puan 6.57.1B01.11.26 · 1. FC Union Berlin 1 - 1 1. FC Köln · Puan 7.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil20 maç · 1.650 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.23 |
| Kilit pas | 0.88 |
| Çalım | 0.89 |
| Pas isabeti | 89% |
| Kazanılan ikili | 67% |
| Top kazanma | 3.09 |
| Aldırdığı faul | 1.32 |
Son maçları
- Bundesliga1. FC Union Berlin11. FC Köln1Sarı kart 190' İlk 117.1
- DFB Pokal1. FC Köln51. FC Union Berlin090' İlk 116.5
- Bundesliga1. FC Köln0Schalke 04090' İlk 116.3
- BundesligaEintracht Frankfurt11. FC Köln090' İlk 116.7
- Bundesliga1. FC Köln2Borussia Monchengladbach190' İlk 117.5
- BundesligaHamburg SV21. FC Köln190' İlk 116.5
- Bundesliga1. FC Köln1Werder Bremen190' İlk 117.4
- BundesligaVfB Stuttgart41. FC Köln1Sarı kart 190' İlk 116.2
- Bundesliga1. FC Köln3TSG 1899 Hoffenheim290' İlk 116.1
- DFB PokalFC Wurzburger Kickers11. FC Köln290' İlk 117.1
- BundesligaBayern Munich51. FC Köln190' İlk 115.7
- Bundesliga1. FC Union Berlin21. FC Köln2Sarı kart 190' İlk 116.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler20 maç · 1.650 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (4)90 dk’da 1.23
- Başarılı çalım8 / 11
Pas
- Kilit pas590 dk’da 0.88
- Pas isabeti89%1.132 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme17 · 25
- Kazanılan ikili mücadele84 / 126
- Aldırdığı faul1390 dk’da 1.32
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Bundesliga1. FC Köln | 8 | 0 | 0 | 720 | 2 | 0 |
| DFB Pokal1. FC Köln | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| 2025 | Bundesliga1. FC Köln | 11 | 0 | 0 | 866 | 2 | 1 |
| İskoç PremiershipCeltic FC | 1 | 0 | 0 | 64 | 0 | 0 | |
| 2024 | EFL TrophyManchester City U21 | 2 | 0 | 0 | 135 | 0 | 0 |
| FA CupManchester City | 1 | 0 | 0 | 90 | 0 | 0 | |
| Premier LigManchester City | 2 | 0 | 0 | 102 | 1 | 0 | |
| UEFA Şampiyonlar LigiManchester City | 2 | 0 | 0 | 111 | 0 | 0 | |
| Toplam | 28 | 0 | 0 | 2.178 | 5 | 1 | |
Kulüpler
- 1. FC KölnŞu an#22
- Manchester City U21Şu an#66
- Manchester CityŞu an#66
- Celtic FCŞu an#4
