ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
KarmiotissaOrta saha

Jael Pawaridihadjo

Orta saha

Sezon 2026Eerste Divisie

3Maç1 kez ilk 11
77Dakika
1Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Gol + asist3
Maç başına dakika41
90 dakikada gol + asist0.67

Sayılar arşivimizdeki 15 maçtan.

FormSon 10 maçın sonucu

M02.11.25 · MVV Maastricht 3 - 4 ADO Den HaagM07.11.25 · Almere City FC 4 - 0 MVV MaastrichtM25.11.25 · Waalwijk 1 - 0 MVV MaastrichtM06.04.26 · Emmen 2 - 1 MVV MaastrichtB10.04.26 · MVV Maastricht 0 - 0 Helmond SportB17.04.26 · Vitesse Arnhem 0 - 0 MVV MaastrichtM24.04.26 · MVV Maastricht 0 - 2 TOP OssG09.08.26 · MVV Maastricht 2 - 1 Jong FC UtrechtG14.08.26 · FC Eindhoven 2 - 3 MVV MaastrichtG21.08.26 · MVV Maastricht 1 - 0 FC Volendam

90 dakika başına profil9 maç · 397 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.98, Pas isabeti 73%, Kazanılan ikili 39%, Top kazanma 2.55, Aldırdığı faul 1.96Şut: 1.98Pas isabeti: 73%Kazanılan ikili: 39%Top kazanma: 2.55Aldırdığı faul: 1.96Şut1.98Pas isabeti73%Kazanılan ikili39%Top kazanma2.55Aldırdığı faul1.96
90 dakika başına profil
Şut1.98
Pas isabeti73%
Kazanılan ikili39%
Top kazanma2.55
Aldırdığı faul1.96
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Eerste DivisieMVV Maastricht1FC Volendam011' Sonradan
  • Eerste DivisieFC Eindhoven2MVV Maastricht3Gol 120' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht2Jong FC Utrecht146' İlk 11
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0TOP Oss259' İlk 11
  • Eerste DivisieVitesse Arnhem0MVV Maastricht0Sarı kart 169' İlk 11
  • Eerste DivisieMVV Maastricht0Helmond Sport088' İlk 11
  • Eerste DivisieEmmen2MVV Maastricht1Gol 173' İlk 11
  • Eerste DivisieWaalwijk1MVV Maastricht020' Sonradan
  • Eerste DivisieAlmere City FC4MVV Maastricht011' Sonradan
  • Eerste DivisieMVV Maastricht3ADO Den Haag4Asist 19' Sonradan
  • KNVB BekerDe Treffers3MVV Maastricht1Sarı kart 121' Sonradan
  • Eerste DivisieWillem II2MVV Maastricht28' Sonradan

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2025: Gol 2, Asist 1; 2026: Gol 1, Asist 02025 · Gol: 22025 · Asist: 12026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 15 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 15 maç, Maç başına dakika 3408.08.25 · Sonradan: 24'22.08.25 · Sonradan: 12'29.08.25 · Sonradan: 45'26.10.25 · Sonradan: 8'30.10.25 · Sonradan: 21'02.11.25 · Sonradan: 9'07.11.25 · Sonradan: 11'25.11.25 · Sonradan: 20'06.04.26 · İlk 11: 73'10.04.26 · İlk 11: 88'17.04.26 · İlk 11: 69'24.04.26 · İlk 11: 59'09.08.26 · İlk 11: 46'14.08.26 · Sonradan: 20'21.08.26 · Sonradan: 11'

Ayrıntılı istatistikler9 maç · 397 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)7 (4)90 dk’da 1.98
  • Başarılı çalım5 / 12

Pas

  • Kilit pas3
  • Pas isabeti73%62 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme6 · 2
  • Kazanılan ikili mücadele21 / 54
  • Aldırdığı faul690 dk’da 1.96

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Eerste DivisieMVV Maastricht3107700
2025Eerste DivisieMVV Maastricht112141810
KNVB BekerMVV Maastricht1002110
Toplam153151620
Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım