MillwallOrta saha
Jordi Osei-Tutu
- Forma numarası
- 14
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Championship
7Maç5 kez ilk 11
394Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.63
Gol + asist0
Maç başına dakika66
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 83 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.9G09.05.26 · Bolton Wanderers 1 - 0 Bradford City · Puan 6.96.9G14.05.26 · Bradford City 0 - 1 Bolton Wanderers · Puan 6.97.7G24.05.26 · Bolton Wanderers 4 - 1 Stockport County · Puan 7.7–G22.08.26 · Millwall 3 - 0 Norwich City6.2M02.09.26 · Millwall 0 - 3 Wrexham · Puan 6.27.3G05.09.26 · Millwall 4 - 0 Bolton Wanderers · Puan 7.36.6M12.09.26 · Blackburn Rovers 3 - 1 Millwall · Puan 6.65.8B15.09.26 · Middlesbrough 2 - 2 Millwall · Puan 5.85.7B19.09.26 · Millwall 2 - 2 West Ham United · Puan 5.76.6M13.10.26 · Millwall 0 - 1 Swansea City · Puan 6.6
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil40 maç · 2.885 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.59 |
| Kilit pas | 1.93 |
| Çalım | 1.93 |
| Pas isabeti | 79% |
| Kazanılan ikili | 58% |
| Top kazanma | 3.82 |
| Aldırdığı faul | 2.64 |
Son maçları
- ChampionshipMillwall0Swansea City164' İlk 116.6
- ChampionshipMillwall2West Ham United290' İlk 115.7
- ChampionshipMiddlesbrough2Millwall290' İlk 115.8
- ChampionshipBlackburn Rovers3Millwall145' İlk 116.6
- ChampionshipMillwall4Bolton Wanderers081' İlk 117.3
- ChampionshipMillwall0Wrexham316' Sonradan6.2
- ChampionshipMillwall3Norwich City08' Sonradan
- League OneBolton Wanderers4Stockport County190' İlk 117.7
- League OneBradford City0Bolton Wanderers190' İlk 116.9
- League OneBolton Wanderers1Bradford City090' İlk 116.9
- League OneBolton Wanderers2Luton3Gol 190' İlk 117.7
- League OneBolton Wanderers3Huddersfield Town3Kırmızı kart 153' İlk 114.3
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler40 maç · 2.885 dk
Hücum
- Şut (isabetli)21 (14)90 dk’da 1.59
- Başarılı çalım32 / 73
Pas
- Kilit pas2390 dk’da 1.93
- Pas isabeti79%1.027 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme77 · 20
- Kazanılan ikili mücadele236 / 407
- Aldırdığı faul7490 dk’da 2.64
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | ChampionshipMillwall | 7 | 0 | 0 | 394 | 0 | 0 |
| 2025 | EFL TrophyBolton Wanderers | 1 | 1 | 0 | 73 | 0 | 0 |
| Lig 1Bolton Wanderers | 39 | 2 | 2 | 2.836 | 6 | 1 | |
| 2024 | EFL TrophyBolton Wanderers | 4 | 0 | 1 | 188 | 0 | 0 |
| Lig 1Bolton Wanderers | 32 | 1 | 2 | 1.614 | 7 | 0 | |
| Toplam | 83 | 4 | 5 | 5.105 | 13 | 1 | |
Kulüpler
- Bolton WanderersŞu an#14
- MillwallŞu an#2
