Le HavreDefans
Junior Mwanga
- Forma numarası
- 23
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Lig 1
8Maç6 kez ilk 11
538Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
1Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.08
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 55 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.5M19.04.26 · Strasbourg 0 - 3 Stade Rennais · Puan 6.55.8G26.04.26 · Lorient 2 - 3 Strasbourg · Puan 5.87.0M23.08.26 · Le Havre 0 - 1 AS Monaco · Puan 7.06.4B29.08.26 · Olympique Lyonnais 1 - 1 Le Havre · Puan 6.44.4M05.09.26 · Le Havre 1 - 2 Stade Brestois · Puan 4.46.1M19.09.26 · Toulouse 3 - 2 Le Havre · Puan 6.16.3M10.10.26 · Lille OSC 1 - 0 Le Havre · Puan 6.3–M18.10.26 · Le Havre 1 - 3 AJ Auxerre6.1M25.10.26 · Marsilya 4 - 3 Le Havre · Puan 6.16.1M30.10.26 · Le Havre 1 - 5 Paris Saint-Germain · Puan 6.1
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil19 maç · 1.303 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.34 |
| Kilit pas | 1.54 |
| Çalım | 1.49 |
| Pas isabeti | 87% |
| Kazanılan ikili | 47% |
| Top kazanma | 3.05 |
| Aldırdığı faul | 1.27 |
Son maçları
- Lig 1Le Havre1Paris Saint-Germain590' İlk 116.1
- Lig 1Marsilya4Le Havre390' İlk 116.1
- Lig 1Le Havre1AJ Auxerre390' İlk 11
- Lig 1Lille OSC1Le Havre021' Sonradan6.3
- Lig 1Toulouse3Le Havre220' Sonradan6.1
- Lig 1Le Havre1Stade Brestois2Kırmızı kart 147' İlk 114.4
- Lig 1Olympique Lyonnais1Le Havre190' İlk 116.4
- Lig 1Le Havre0AS Monaco190' İlk 117.0
- Lig 1Lorient2Strasbourg376' İlk 115.8
- Lig 1Strasbourg0Stade Rennais390' İlk 116.5
- Coupe de FranceStrasbourg2Stade Reims110' Sonradan
- Lig 1Le Havre2Strasbourg133' İlk 116.1
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.303 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (2)90 dk’da 1.34
- Başarılı çalım14 / 22
Pas
- Kilit pas1490 dk’da 1.54
- Pas isabeti87%636 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme31 · 9
- Kazanılan ikili mücadele63 / 135
- Aldırdığı faul990 dk’da 1.27
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Lig 1Le Havre | 8 | 0 | 0 | 538 | 0 | 1 |
| 2025 | Coupe de FranceStrasbourg | 1 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 |
| Coupe de FranceNantes | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 | |
| Lig 1Strasbourg | 5 | 0 | 0 | 379 | 0 | 0 | |
| Lig 1Nantes | 15 | 1 | 1 | 1.263 | 2 | 1 | |
| UEFA Konferans LigiStrasbourg | 2 | 0 | 0 | 180 | 1 | 0 | |
| 2024 | Lig 1Le Havre | 11 | 1 | 2 | 954 | 1 | 1 |
| Lig 1Strasbourg | 8 | 0 | 0 | 298 | 0 | 0 | |
| 2023 | Coupe de FranceStrasbourg | 3 | 0 | 0 | 251 | 1 | 0 |
| Toplam | 55 | 2 | 3 | 4.053 | 5 | 3 | |
Kulüpler
- Le HavreŞu an#23
- StrasbourgŞu an#18
- Brondby IFŞu an#18
- NantesŞu an#8
