LeganesDefans
Francisco Montero
- Forma numarası
- 3
Defans
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026Segunda Division
10Maç7 kez ilk 11
697Dakika
0Gol
0Asist
2Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.26
Gol + asist0
Maç başına dakika70
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 64 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
6.0G20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Puan 6.06.0G20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Puan 6.06.4M28.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · Puan 6.46.4M28.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · Puan 6.46.4M03.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · Puan 6.46.4M03.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · Puan 6.46.1M11.10.26 · UD Almería 3 - 0 Leganes · Puan 6.16.8M16.10.26 · Leganes 0 - 1 Córdoba CF · Puan 6.86.3B24.10.26 · Leganes 1 - 1 Mallorca · Puan 6.35.8M02.11.26 · Real Valladolid 4 - 3 Leganes · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil27 maç · 1.983 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.55 |
| Kilit pas | 1.22 |
| Pas isabeti | 86% |
| Kazanılan ikili | 56% |
| Top kazanma | 2.62 |
| Aldırdığı faul | 1.51 |
Son maçları
- Segunda DivisionReal Valladolid4Leganes3Sarı kart 190' İlk 115.8
- Segunda DivisionLeganes1Mallorca190' İlk 116.3
- Segunda DivisionLeganes0Córdoba CF190' İlk 116.8
- Segunda DivisionUD Almería3Leganes0Sarı kart 127' Sonradan6.1
- Segunda DivisionCadiz4Leganes079' İlk 116.4
- Segunda DivisionCadiz4Leganes079' İlk 116.4
- Segunda DivisionLeganes0CD Castellon290' İlk 116.4
- Segunda DivisionLeganes0CD Castellon290' İlk 116.4
- Segunda DivisionLeganes3Granada231' Sonradan6.0
- Segunda DivisionLeganes3Granada231' Sonradan6.0
- Segunda DivisionUD Almería1Malaga CF290' İlk 116.7
- Segunda DivisionMalaga CF0UD Almería090' İlk 117.0
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler27 maç · 1.983 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 1.55
- Başarılı çalım3 / 3
Pas
- Kilit pas690 dk’da 1.22
- Pas isabeti86%1.393 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme16 · 18
- Kazanılan ikili mücadele70 / 126
- Aldırdığı faul1590 dk’da 1.51
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Segunda DivisionLeganes | 10 | 0 | 0 | 697 | 2 | 0 |
| 2025 | Segunda DivisionMalaga CF | 29 | 1 | 0 | 2.314 | 7 | 1 |
| 2024 | Segunda DivisionRacing Santander | 25 | 1 | 1 | 2.167 | 5 | 1 |
| Toplam | 64 | 2 | 1 | 5.178 | 14 | 2 | |
Kulüpler
- LeganesŞu an#3
- Racing SantanderŞu an#24
- Malaga CFŞu an#20
