ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/
LeganesDefans

Francisco Montero

Forma numarası
3
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Segunda Division

6Maç4 kez ilk 11
407Dakika
0Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.46
Gol + asist0
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 61 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

7.1B10.06.26 · Malaga CF 1 - 1 UD Las Palmas · Puan 7.17.0B14.06.26 · Malaga CF 0 - 0 UD Almería · Puan 7.06.7G20.06.26 · UD Almería 1 - 2 Malaga CF · Puan 6.76.0G20.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · Puan 6.06.4M28.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · Puan 6.46.4M03.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · Puan 6.46.1M11.10.26 · UD Almería 3 - 0 Leganes · Puan 6.16.8M16.10.26 · Leganes 0 - 1 Córdoba CF · Puan 6.86.3B24.10.26 · Leganes 1 - 1 Mallorca · Puan 6.35.8M02.11.26 · Real Valladolid 4 - 3 Leganes · Puan 5.8

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: AD Ceuta FC 6.2, UD Las Palmas 6.1, UD Las Palmas 7.1, UD Almería 7.0, UD Almería 6.7, Granada 6.0, CD Castellon 6.4, Cadiz 6.4, UD Almería 6.1, Córdoba CF 6.8, Mallorca 6.3, Real Valladolid 5.8ort. 6.4116.05.26 · AD Ceuta FC 1 - 4 Malaga CF · 6.207.06.26 · UD Las Palmas 0 - 1 Malaga CF · 6.110.06.26 · Malaga CF 1 - 1 UD Las Palmas · 7.114.06.26 · Malaga CF 0 - 0 UD Almería · 7.020.06.26 · UD Almería 1 - 2 Malaga CF · 6.720.09.26 · Leganes 3 - 2 Granada · 6.028.09.26 · Leganes 0 - 2 CD Castellon · 6.403.10.26 · Cadiz 4 - 0 Leganes · 6.411.10.26 · UD Almería 3 - 0 Leganes · 6.116.10.26 · Leganes 0 - 1 Córdoba CF · 6.824.10.26 · Leganes 1 - 1 Mallorca · 6.302.11.26 · Real Valladolid 4 - 3 Leganes · 5.85.87.1

90 dakika başına profil24 maç · 1.783 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.55, Kilit pas 1.23, Pas isabeti 87%, Kazanılan ikili 58%, Top kazanma 2.33, Aldırdığı faul 1.43Şut: 1.55Kilit pas: 1.23Pas isabeti: 87%Kazanılan ikili: 58%Top kazanma: 2.33Aldırdığı faul: 1.43Şut1.55Kilit pas1.23Pas isabeti87%Kazanılan ikili58%Top kazanma2.33Aldırdığı faul1.43
90 dakika başına profil
Şut1.55
Kilit pas1.23
Pas isabeti87%
Kazanılan ikili58%
Top kazanma2.33
Aldırdığı faul1.43
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 1, Asist 1; 2025: Gol 1, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 02024 · Gol: 12024 · Asist: 12025 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 7607.03.26 · İlk 11: 45'15.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'28.03.26 · İlk 11: 90'01.04.26 · İlk 11: 90'04.04.26 · İlk 11: 90'11.04.26 · İlk 11: 90'19.04.26 · İlk 11: 82'16.05.26 · Sonradan: 27'07.06.26 · Sonradan: 53'10.06.26 · İlk 11: 90'14.06.26 · İlk 11: 90'20.06.26 · İlk 11: 90'20.09.26 · Sonradan: 31'28.09.26 · İlk 11: 90'03.10.26 · İlk 11: 79'11.10.26 · Sonradan: 27'16.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'02.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler24 maç · 1.783 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)6 (1)90 dk’da 1.55
  • Başarılı çalım2 / 2

Pas

  • Kilit pas590 dk’da 1.23
  • Pas isabeti87%1.242 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme15 · 13
  • Kazanılan ikili mücadele63 / 108
  • Aldırdığı faul1390 dk’da 1.43

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Segunda DivisionLeganes60040710
2025Segunda DivisionMalaga CF29102.31471
2024Segunda DivisionRacing Santander25112.16751
Toplam60214.888132

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım