ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jacob Mahler

Forma numarası
6
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026AFC Champions League Two

2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 9 maç
Ortalama puan6.40
Gol + asist0
Maç başına dakika50
90 dakikada gol + asist0.00

Sayılar arşivimizdeki 9 maçtan.

FormSon 9 maçın puanı ve sonucu

6.0G28.08.24 · Muangthong United 2 - 0 Ratchaburi FC · Puan 6.06.1G15.09.24 · Muangthong United 4 - 2 Sukhothai FC · Puan 6.15.9G02.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · Puan 5.96.3G23.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · Puan 6.37.0B06.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · Puan 7.0–G27.11.25 · Tampines Rovers 5 - 3 Kaya FC6.9B12.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · Puan 6.96.3M15.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · Puan 6.36.7M29.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 8 maç

Reyting trendi: Ratchaburi FC 6.0, Sukhothai FC 6.1, BG Pathum United FC 5.9, Pohang Steelers 6.3, Pohang Steelers 7.0, Bangkok United 6.9, Machida Zelvia 6.3, Preah Khan Reach Svay Rieng FC 6.7ort. 6.4028.08.24 · Muangthong United 2 - 0 Ratchaburi FC · 6.015.09.24 · Muangthong United 4 - 2 Sukhothai FC · 6.102.10.25 · Tampines Rovers 2 - 1 BG Pathum United FC · 5.923.10.25 · Tampines Rovers 1 - 0 Pohang Steelers · 6.306.11.25 · Pohang Steelers 1 - 1 Tampines Rovers · 7.012.03.26 · Tampines Rovers 2 - 2 Bangkok United · 6.915.10.26 · Tampines Rovers 0 - 1 Machida Zelvia · 6.329.10.26 · Tampines Rovers 1 - 5 Preah Khan Reach Svay Rieng FC · 6.76.77.0

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 0, Asist 0; 2025: Gol 0, Asist 0; 2026: Gol 0, Asist 0

Oynadığı dakikalarSon 9 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 9 maç, Maç başına dakika 5028.08.24 · Sonradan: 25'15.09.24 · Sonradan: 15'02.10.25 · Sonradan: 26'23.10.25 · Sonradan: 17'06.11.25 · İlk 11: 90'27.11.25 · Sonradan: 11'12.03.26 · İlk 11: 90'15.10.26 · İlk 11: 90'29.10.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler5 maç · 371 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)0 (0)

Pas

  • Kilit pas1
  • Pas isabeti87%174 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme8 · 3
  • Kazanılan ikili mücadele25 / 41
  • Aldırdığı faul990 dk’da 2.18

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026AFC Champions League TwoTampines Rovers20018000
2025AFC Champions League TwoTampines Rovers50023400
2024Tayland LigiMuangthong United2004000
Toplam90045400

Kulüpler

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım