ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

J. Larrivey

Uyruk
Argentina
Yaş
42
Forma numarası
32
Doğum yeri
Gualeguay
Tam adı
Joaquín Oscar Larrivey
Forvet

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Primera Division

21Maç19 kez ilk 11
1.640Dakika
7Gol
1Asist
2Sarı kart
2Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.47
Gol + asist4
Maç başına dakika77
90 dakikada gol + asist0.47

Sayılar arşivimizdeki 19 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.3M18.05.26 · Deportes Concepción 0 - 2 CD Everton · Puan 6.37.2G24.05.26 · Deportes Concepción 2 - 0 CD Huachipato · Puan 7.26.2M31.05.26 · Universidad de Chile 2 - 1 Deportes Concepción · Puan 6.26.2G27.07.26 · Deportes Concepción 2 - 0 O´Higgins FC · Puan 6.27.7G02.08.26 · Deportes Concepción 3 - 0 CD Universidad Catolica · Puan 7.75.6G09.08.26 · Deportes Concepción 1 - 0 Universidad de Concepción · Puan 5.66.5G30.08.26 · Deportivo Noublense 0 - 1 Deportes Concepción · Puan 6.56.2M05.09.26 · Deportes Concepción 0 - 1 Audax Italiano · Puan 6.26.1B13.09.26 · CD Colo Colo 1 - 1 Deportes Concepción · Puan 6.16.7B11.10.26 · Deportes Concepción 1 - 1 CD Union La Calera · Puan 6.7

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: CD La Serena 8.0, CD Palestino 7.2, CD Everton 6.3, CD Huachipato 7.2, Universidad de Chile 6.2, O´Higgins FC 6.2, CD Universidad Catolica 7.7, Universidad de Concepción 5.6, Deportivo Noublense 6.5, Audax Italiano 6.2, CD Colo Colo 6.1, CD Union La Calera 6.7ort. 6.6619.04.26 · Deportes Concepción 3 - 3 CD La Serena · 8.024.04.26 · CD Palestino 0 - 1 Deportes Concepción · 7.218.05.26 · Deportes Concepción 0 - 2 CD Everton · 6.324.05.26 · Deportes Concepción 2 - 0 CD Huachipato · 7.231.05.26 · Universidad de Chile 2 - 1 Deportes Concepción · 6.227.07.26 · Deportes Concepción 2 - 0 O´Higgins FC · 6.202.08.26 · Deportes Concepción 3 - 0 CD Universidad Catolica · 7.709.08.26 · Deportes Concepción 1 - 0 Universidad de Concepción · 5.630.08.26 · Deportivo Noublense 0 - 1 Deportes Concepción · 6.505.09.26 · Deportes Concepción 0 - 1 Audax Italiano · 6.213.09.26 · CD Colo Colo 1 - 1 Deportes Concepción · 6.111.10.26 · Deportes Concepción 1 - 1 CD Union La Calera · 6.76.78.0

90 dakika başına profil19 maç · 1.551 dk

90 dakika başına profil: Şut 2.08, Kilit pas 1.33, Çalım 0.67, Pas isabeti 71%, Kazanılan ikili 43%, Top kazanma 1.04, Aldırdığı faul 1.45Şut: 2.08Kilit pas: 1.33Çalım: 0.67Pas isabeti: 71%Kazanılan ikili: 43%Top kazanma: 1.04Aldırdığı faul: 1.45Şut2.08Kilit pas1.33Çalım0.67Pas isabeti71%Kazanılan ikili43%Top kazanma1.04Aldırdığı faul1.45
90 dakika başına profil
Şut2.08
Kilit pas1.33
Çalım0.67
Pas isabeti71%
Kazanılan ikili43%
Top kazanma1.04
Aldırdığı faul1.45
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

  • Primera DivisionDeportes Concepción1CD Union La Calera189' İlk 116.7
  • Primera DivisionCD Colo Colo1Deportes Concepción176' İlk 116.1
  • Primera DivisionDeportes Concepción0Audax Italiano190' İlk 116.2
  • Primera DivisionDeportivo Noublense0Deportes Concepción116' İlk 116.5
  • Primera DivisionDeportes Concepción1Universidad de Concepción0Gol 12Sarı kart 2Kırmızı kart 166' İlk 115.6
  • Primera DivisionDeportes Concepción3CD Universidad Catolica0Gol 179' İlk 117.7
  • Primera DivisionDeportes Concepción2O´Higgins FC0Gol 187' İlk 116.2
  • Primera DivisionUniversidad de Chile2Deportes Concepción190' İlk 116.2
  • Primera DivisionDeportes Concepción2CD Huachipato0Gol 184' İlk 117.2
  • Primera DivisionDeportes Concepción0CD Everton290' İlk 116.3
  • Primera DivisionCD Palestino0Deportes Concepción1Gol 1Sarı kart 178' İlk 117.2
  • Primera DivisionDeportes Concepción3CD La Serena3Gol 1Asist 190' İlk 118.0

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 19; 2025: Gol 5; 2026: Gol 7, Asist 12024 · Gol: 192025 · Gol: 52026 · Gol: 72026 · Asist: 1

Oynadığı dakikalarSon 19 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 19 maç, Maç başına dakika 8203.02.26 · İlk 11: 90'09.02.26 · İlk 11: 90'15.02.26 · İlk 11: 90'07.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 78'05.04.26 · İlk 11: 90'14.04.26 · İlk 11: 88'19.04.26 · İlk 11: 90'24.04.26 · İlk 11: 78'18.05.26 · İlk 11: 90'24.05.26 · İlk 11: 84'31.05.26 · İlk 11: 90'27.07.26 · İlk 11: 87'02.08.26 · İlk 11: 79'09.08.26 · İlk 11: 66'30.08.26 · İlk 11: 16'05.09.26 · İlk 11: 90'13.09.26 · İlk 11: 76'11.10.26 · İlk 11: 89'

Ayrıntılı istatistikler19 maç · 1.551 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)30 (16)90 dk’da 2.08
  • Başarılı çalım4 / 8

Pas

  • Kilit pas1890 dk’da 1.33
  • Pas isabeti71%353 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme10 · 1
  • Kazanılan ikili mücadele79 / 182
  • Aldırdığı faul1090 dk’da 1.45

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026Primera DivisionDeportes Concepción21711.64022
2025Primera BDeportes Concepción115–86410
2024Primera BMagallanes3119–2.66870
Toplam633115.172102

Kulüpler

Hakkında

J. Larrivey, Deportes Concepción formasıyla forvet olarak oynuyor. Doğum tarihi ve yeri: 20 Ağu 1984, Gualeguay (42 yaşında). Uyruğu: Argentina. 2026 sezonunda 21 maçta 1.640 dakika oynadı; 7 gol, 1 asist.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım