ZurichOrta saha
J. Gbamin
- Forma numarası
- 4
Orta saha
Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football
Sezon 2026UEFA Avrupa Ligi
2Maç2 kez ilk 11
180Dakika
0Gol
0Asist
0Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.48
Gol + asist0
Maç başına dakika75
90 dakikada gol + asist0.00
Sayılar arşivimizdeki 63 maçtan.
FormSon 10 maçın puanı ve sonucu
7.2B22.03.26 · Stade Rennais 0 - 0 Metz · Puan 7.27.2B05.04.26 · Metz 0 - 0 Nantes · Puan 7.25.8M10.04.26 · Marsilya 3 - 1 Metz · Puan 5.87.2M19.04.26 · Metz 1 - 3 Paris · Puan 7.26.0B26.04.26 · Le Havre 4 - 4 Metz · Puan 6.06.5M02.05.26 · Metz 1 - 2 AS Monaco · Puan 6.56.5M10.05.26 · Metz 0 - 4 Lorient · Puan 6.56.1B17.05.26 · OGC Nice 0 - 0 Metz · Puan 6.16.5G06.08.26 · Maccabi Tel Aviv FC 0 - 3 CSKA Sofya · Puan 6.55.8M13.08.26 · CSKA Sofya 1 - 3 Maccabi Tel Aviv FC · Puan 5.8
Reyting trendiReytingli son 12 maç
90 dakika başına profil22 maç · 1.747 dk
| 90 dakika başına profil | |
|---|---|
| Şut | 1.00 |
| Kilit pas | 0.83 |
| Çalım | 1.56 |
| Pas isabeti | 88% |
| Kazanılan ikili | 51% |
| Top kazanma | 3.30 |
| Aldırdığı faul | 0.75 |
Son maçları
- UEFA Avrupa LigiCSKA Sofya1Maccabi Tel Aviv FC390' İlk 115.8
- UEFA Avrupa LigiMaccabi Tel Aviv FC0CSKA Sofya390' İlk 116.5
- Lig 1OGC Nice0Metz025' Sonradan6.1
- Lig 1Metz0Lorient476' İlk 116.5
- Lig 1Metz1AS Monaco290' İlk 116.5
- Lig 1Le Havre4Metz418' İlk 116.0
- Lig 1Metz1Paris390' İlk 117.2
- Lig 1Marsilya3Metz190' İlk 115.8
- Lig 1Metz0Nantes090' İlk 117.2
- Lig 1Stade Rennais0Metz090' İlk 117.2
- Lig 1Metz3Toulouse490' İlk 117.7
- Lig 1Lens3Metz0Sarı kart 190' İlk 116.4
Sezonlara göre gol ve asist
- Gol
- Asist
Oynadığı dakikalarSon 20 maç
- İlk 11
- Sonradan
Ayrıntılı istatistikler22 maç · 1.747 dk
Hücum
- Şut (isabetli)6 (5)90 dk’da 1.00
- Başarılı çalım20 / 26
Pas
- Kilit pas990 dk’da 0.83
- Pas isabeti88%1.089 pas
Savunma ve mücadele
- Top kapma · araya girme29 · 20
- Kazanılan ikili mücadele67 / 131
- Aldırdığı faul690 dk’da 0.75
Kariyer istatistikleri
| Sezon | Turnuva · Takım | Maç | Gol | Asist | Dakika | Sarı kart | Kırmızı kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | UEFA Avrupa LigiCSKA Sofya | 2 | 0 | 0 | 180 | 0 | 0 |
| 2025 | Lig 1Metz | 31 | 1 | 1 | 2.488 | 2 | 1 |
| 2024 | Coupe de FranceNantes | 1 | 0 | 0 | 12 | 0 | 0 |
| Lig 1Nantes | 14 | 0 | 0 | 221 | 1 | 0 | |
| Süper LigZurich | 15 | 1 | 0 | 1.235 | 0 | 0 | |
| Toplam | 63 | 2 | 1 | 4.136 | 3 | 1 | |
Kulüpler
- ZurichŞu an#4
- USL DunkerqueŞu an#17
- NantesŞu an#17
- MetzŞu an#5
- CSKA SofyaŞu an#5
