ScoreMondoCanlı Skor
Takım, lig veya maç ara/

Jimmy Dunne

Forma numarası
3
Kulübe geliş
Burnley takımından
Defans

Fotoğraf: API-Football · Kaynaklar: API-Football

Sezon 2026Championship · UEFA Uluslar Ligi

12Maç12 kez ilk 11
1.038Dakika
1Gol
0Asist
1Sarı kart
0Kırmızı kart
Son 10 maç
Ortalama puan6.79
Gol + asist2
Maç başına dakika86
90 dakikada gol + asist0.21

Sayılar arşivimizdeki 102 maçtan.

FormSon 10 maçın puanı ve sonucu

6.5M05.09.26 · Queens Park Rangers 0 - 1 Middlesbrough · Puan 6.56.6B09.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.66.8B19.09.26 · Queens Park Rangers 2 - 2 Preston North End · Puan 6.87.0B04.10.26 · Rep. Of Ireland 1 - 1 Israel · Puan 7.06.4B09.10.26 · West Ham United 1 - 1 Queens Park Rangers · Puan 6.46.7G14.10.26 · Queens Park Rangers 4 - 1 Derby County · Puan 6.76.2M17.10.26 · Birmingham 3 - 0 Queens Park Rangers · Puan 6.28.5G24.10.26 · Queens Park Rangers 5 - 0 Swansea City · Puan 8.56.9M31.10.26 · Southampton 4 - 1 Queens Park Rangers · Puan 6.96.3B03.11.26 · Queens Park Rangers 1 - 1 Burnley · Puan 6.3

Reyting trendiReytingli son 12 maç

Reyting trendi: Blackburn Rovers 8.5, Cardiff City 6.5, Middlesbrough 6.5, Charlton Athletic 6.6, Preston North End 6.8, Israel 7.0, West Ham United 6.4, Derby County 6.7, Birmingham 6.2, Swansea City 8.5, Southampton 6.9, Burnley 6.3ort. 6.9129.08.26 · Blackburn Rovers 1 - 2 Queens Park Rangers · 8.502.09.26 · Queens Park Rangers 2 - 1 Cardiff City · 6.505.09.26 · Queens Park Rangers 0 - 1 Middlesbrough · 6.509.09.26 · Charlton Athletic 0 - 0 Queens Park Rangers · 6.619.09.26 · Queens Park Rangers 2 - 2 Preston North End · 6.804.10.26 · Rep. Of Ireland 1 - 1 Israel · 7.009.10.26 · West Ham United 1 - 1 Queens Park Rangers · 6.414.10.26 · Queens Park Rangers 4 - 1 Derby County · 6.717.10.26 · Birmingham 3 - 0 Queens Park Rangers · 6.224.10.26 · Queens Park Rangers 5 - 0 Swansea City · 8.531.10.26 · Southampton 4 - 1 Queens Park Rangers · 6.903.11.26 · Queens Park Rangers 1 - 1 Burnley · 6.36.38.5

90 dakika başına profil38 maç · 3.342 dk

90 dakika başına profil: Şut 1.19, Kilit pas 0.98, Çalım 0.77, Pas isabeti 84%, Kazanılan ikili 61%, Top kazanma 3.04, Aldırdığı faul 1.15Şut: 1.19Kilit pas: 0.98Çalım: 0.77Pas isabeti: 84%Kazanılan ikili: 61%Top kazanma: 3.04Aldırdığı faul: 1.15Şut1.19Kilit pas0.98Çalım0.77Pas isabeti84%Kazanılan ikili61%Top kazanma3.04Aldırdığı faul1.15
90 dakika başına profil
Şut1.19
Kilit pas0.98
Çalım0.77
Pas isabeti84%
Kazanılan ikili61%
Top kazanma3.04
Aldırdığı faul1.15
Her eksen, mevkisi için güçlü bir değere kadar uzanır; sayılar onun 90 dakika başına kendi sayılarıdır.

Son maçları

Sezonlara göre gol ve asist

  • Gol
  • Asist
Sezonlara göre gol ve asist: 2024: Gol 5, Asist 2; 2025: Gol 3, Asist 3; 2026: Gol 1, Asist 02024 · Gol: 52024 · Asist: 22025 · Gol: 32025 · Asist: 32026 · Gol: 1

Oynadığı dakikalarSon 20 maç

  • İlk 11
  • Sonradan
Oynadığı dakikalar: Son 20 maç, Maç başına dakika 8511.03.26 · İlk 11: 90'14.03.26 · İlk 11: 90'21.03.26 · İlk 11: 90'26.03.26 · Sonradan: 24'03.04.26 · İlk 11: 90'06.04.26 · İlk 11: 90'15.08.26 · İlk 11: 90'22.08.26 · İlk 11: 90'29.08.26 · İlk 11: 90'02.09.26 · İlk 11: 90'05.09.26 · İlk 11: 90'09.09.26 · İlk 11: 48'19.09.26 · İlk 11: 90'04.10.26 · İlk 11: 90'09.10.26 · İlk 11: 90'14.10.26 · İlk 11: 90'17.10.26 · İlk 11: 90'24.10.26 · İlk 11: 90'31.10.26 · İlk 11: 90'03.11.26 · İlk 11: 90'

Ayrıntılı istatistikler38 maç · 3.342 dk

Hücum

  • Şut (isabetli)22 (9)90 dk’da 1.19
  • Başarılı çalım5 / 10

Pas

  • Kilit pas1390 dk’da 0.98
  • Pas isabeti84%1.844 pas

Savunma ve mücadele

  • Top kapma · araya girme36 · 35
  • Kazanılan ikili mücadele223 / 368
  • Aldırdığı faul2190 dk’da 1.15

Bir bakışta kariyer

Bir bakışta kariyer: Burnley · 2016–2017, Barrow · 2017–2018, Accrington Stanley · 2018–2018, Hearts of Midlothian FC · 2018–2019, Sunderland · 2019–2019, Burnley · 2019–2019, Fleetwood Town · 2019–2020, Burnley · 2020–2021, Queens Park Rangers · 2021–Burnley · 2016–2017Barrow · 2017–2018Accrington Stanley · 2018–2018Hearts of Midlothian FC · 2018–2019Sunderland · 2019–2019Burnley · 2019–2019Fleetwood Town · 2019–2020Burnl…Burnley · 2020–2021Queens Park RangersQueens Park Rangers · 2021–

Kariyer istatistikleri

SezonTurnuva · TakımMaçGolAsistDakikaSarı kartKırmızı kart
2026ChampionshipQueens Park Rangers111094810
UEFA Uluslar LigiRep. Of Ireland1009000
2025ChampionshipQueens Park Rangers39333.48260
FA CupQueens Park Rangers10012000
2024ChampionshipQueens Park Rangers45524.05090
UEFA Uluslar LigiRep. Of Ireland1001600
World Cup - Qualification EuropeRep. Of Ireland2003600
Toplam100958.742160

Transfer geçmişi

  1. Transfer
  2. Transfer
  3. Kiralık
  4. Transfer
  5. Kiralık
  6. Kiralık
  7. Kiralık
  8. Kiralık
  9. Bonservissiz

Kulüpler

Hakkında

Jimmy Dunne, Queens Park Rangers formasıyla defans oyuncusu olarak oynuyor. 2026 sezonunda 12 maçta 1.038 dakika oynadı; 1 gol, 0 asist. 13 Tem 2021 tarihinde Burnley takımından Queens Park Rangers takımına geçti.

Bu sayfadaki sayılardan otomatik metin · her maçtan sonra güncellenir

Ayarlar
Tema
Satır yoğunluğu
Gol sesi
Veri tasarrufu
Arma ve animasyon yüklenmez; canlı skorlar güncellenmeye devam eder.

Ayarlarınız ve favorileriniz yalnızca bu cihazda saklanır. Animasyonlar cihaz ayarınıza uyar. Klavye: j / k satır, / arama, f favori, p sabitle, ? yardım